Trwa ładowanie...
d2ucrbm

Olaf Lubaszenko ma problemy z chodzeniem. Choroba niszczy jego stawy

Olaf Lubaszenko od kilku lat zmaga się z otyłością. W wyniku choroby dotykają go coraz większe problemy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olaf Lubaszenko walczy z otyłością.
Olaf Lubaszenko walczy z otyłością. (AKPA)
d2ucrbm

Olaf Lubaszenko w pamięci wielu widzów zapisał się jako młody, szczupły chłopak z filmów "Krótki film o miłości" czy "Kroll". Jednak z biegiem czasu aktora dopadły ciężkie choroby.

- W moim przypadku nie dałoby się oddzielić cukrzycy od dwóch poważnych problemów, czyli od otyłości i od towarzyszącej jej depresji - mówi Lubaszenko w rozmowie z "Faktem".

Zobacz: Lubaszenko: walka z depresją najgorsza jest w listopadzie

Walka z nadmiernymi kilogramami to sinusoida. Aktor był o krok od operacji zmniejszenia żołądka, ale bał się ingerencji chirurgicznej. Postanowił najpierw zmienić nawyki żywieniowe.

d2ucrbm

- Najciężej było mi odstawić colę. Potem przeszedłem na soki jabłkowe, które piłem w ogromnych ilościach, dopóki nie dowiedziałem się, że były sokami tylko z nazwy. Teraz jestem w szczęśliwym związku z wodą, niestety gazowaną, ale to i tak mniejsze zło. Zrezygnowałem też z pieczywa - wyznał.

Swego czasu Olaf Lubaszenko ważył ponad 160 kg. W ostatnich miesiącach udało mu się zrzucić prawie 60 kg. Niestety zaczyna dopadać go efekt jo-jo. Ulega swojej słabości do słodyczy.

- Wieczorami odczuwam pewien niepokój, który powoduje, że zaglądam do szafki ze słodyczami i te słodycze zwyczajnie podjadam - przyznaje.

51-latek nieustannie próbuje zmotywować się do działania. Dawniej był zapalonym miłośnikiem sportu, szczególnie piłki nożnej, teraz ma problemy z poruszaniem się.

- Największy problem mam z aktywnością fizyczną, ponieważ w następstwie otyłości mam problemy ze stawami - powiedział.

Problemy zdrowotne dają o sobie znać coraz bardziej. Konieczna była operacja kolana. To życiowy dramat Olafa Lubaszenko. W walce z chorobą nie pomagają mu nieprzyjemne komentarze na temat swojego wyglądu. Trzymamy kciuki za powrót aktora do zdrowia.

d2ucrbm

Podziel się opinią

Share
d2ucrbm
d2ucrbm