Trwa ładowanie...
d2zogjf

Olbrychski stracił zęby w wypadku? Żona komentuje: "Ma wszystkie zęby, uśmiecha się"

Daniel Olbrychski dwa tygodnie temu miał wypadek. W mediach pojawiła się informacja, że aktor stracił pięć zębów. Te informacje skomentowała jego żona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Olbrychski szczerze o Jarosławie Kaczyńskim: "Nie broniłbym obecnych rządzących"
Daniel Olbrychski szczerze o Jarosławie Kaczyńskim: "Nie broniłbym obecnych rządzących" (ONS.pl)
d2zogjf

22 listopada Daniel Olbrychski miał wypadek drogowy niedaleko stadniny w Żółwinie (woj.zachodniopomorskie). Aktor jechał skuterem i zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem. Wedle nieoficjalnych doniesień, pojazd Olbrychskiego nie miał włączonych świateł. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Przybyli na miejsce ratownicy udzielili mu pomocy. Aktor trafił wprawdzie do szpitala, ale jeszcze tego samego wieczoru pojawił się na premierze filmu "Van Gogh". Z plastrem na nosie, ale o własnych siłach.

Później pojawiły się doniesienia, że Olbrychski stracił w wypadku pięć zębów. Plejada skontaktowała się z żoną aktora, która zapewniła, że nic poważnego się nie stało:

d2zogjf

- Daniel uśmiecha się, ma wszystkie zęby. Miał wielkie szczęście. Nic nie złamał. Miał coś wyłamanego, ale w klinice natychmiast wszystko mu odbudowano. Nie była to taka strata, żeby miał zabieg chirurgiczny, bo nie miał nawet znieczulenia […]. Jest wszystko w porządku.

Zobacz także: "Polityka" Patryka Vegi. Fragment z Danielem Olbrychskim

d2zogjf

Podziel się opinią

Share
d2zogjf
d2zogjf