Trwa ładowanie...

Olbrzymie pieniądze noszone na palcu. Pierścionki zaręczynowe Victorii Beckham

Większość kobiet, prędzej czy później, zaczyna myśleć o tym, jaki mógłby być ich pierścionek zaręczynowy. Raczej żadna z nich nie marzy o więcej niż jednej błyskotce na placu. Jednak, jak zawsze, bywają wyjątki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Olbrzymie pieniądze noszone na palcu. Pierścionki zaręczynowe Victorii BeckhamŹródło: East News, fot: Splash News
d2ebs5z
d2ebs5z

Choć zaręczyny były jedne, pierścionków jest aż 14. Taką właśnie kolekcją pochwalić się może Victoria Beckham, która od 18 lat regularnie dostaje od męża nową błyskotkę.

Pierwsza ozdoba na jej palcu pojawiła się w 1998 roku, a David dał jej wówczas diament wart 65 tysięcy funtów. Każdy następny pierścionek zawsze dopasowany był do najnowszych trendów, a tym samym do zawartości garderoby Victorii.

Najnowszy prezent od męża pojawił się na palcu projektantki niedawno. Tym razem David postawił na żółty diament o wartości 120 tysięcy funtów. Ciekawy jest fakt, że zaledwie kilka tygodni temu para musiała dementować plotki na temat swojego rzekomego rozwodu. Sami Beckhamowie twierdzili, że takie głosy są śmieszne i zupełnie niezgodne z prawdą. Najnowszy upominek, który Victoria zaprezentowała na swoim palcu podczas paryskiego tygodnia mody, utwierdza nas w przekonaniu, że o żadnym rozstaniu nie ma mowy.

d2ebs5z

Warto zaznaczyć, że wszystkie pierścionki zaręczynowe, które Victoria otrzymała od Davida, łącznie są warte prawie dziewięć milionów dolarów.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2ebs5z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ebs5z