ycipk-24uh9h

Olbrzymie pieniądze noszone na palcu. Pierścionki zaręczynowe Victorii Beckham

Większość kobiet, prędzej czy później, zaczyna myśleć o tym, jaki mógłby być ich pierścionek zaręczynowy. Raczej żadna z nich nie marzy o więcej niż jednej błyskotce na placu. Jednak, jak zawsze, bywają wyjątki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najnowszy pierścionek Victorii Beckham wart jest 120 tysięcy funtów.
Najnowszy pierścionek Victorii Beckham wart jest 120 tysięcy funtów. (East News, Fot: Splash News)
ycipk-24uh9h

Choć zaręczyny były jedne, pierścionków jest aż 14. Taką właśnie kolekcją pochwalić się może Victoria Beckham, która od 18 lat regularnie dostaje od męża nową błyskotkę.

Pierwsza ozdoba na jej palcu pojawiła się w 1998 roku, a David dał jej wówczas diament wart 65 tysięcy funtów. Każdy następny pierścionek zawsze dopasowany był do najnowszych trendów, a tym samym do zawartości garderoby Victorii.

ycipk-24uh9h

Najnowszy prezent od męża pojawił się na palcu projektantki niedawno. Tym razem David postawił na żółty diament o wartości 120 tysięcy funtów. Ciekawy jest fakt, że zaledwie kilka tygodni temu para musiała dementować plotki na temat swojego rzekomego rozwodu. Sami Beckhamowie twierdzili, że takie głosy są śmieszne i zupełnie niezgodne z prawdą. Najnowszy upominek, który Victoria zaprezentowała na swoim palcu podczas paryskiego tygodnia mody, utwierdza nas w przekonaniu, że o żadnym rozstaniu nie ma mowy.

Warto zaznaczyć, że wszystkie pierścionki zaręczynowe, które Victoria otrzymała od Davida, łącznie są warte prawie dziewięć milionów dolarów.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-24uh9h

ycipk-24uh9h
ycipk-24uh9h