Trwa ładowanie...
d495m40

Olga Bołądź wzywa do dbania o planetę. "Nośmy nasze rzeczy wielokrotnie"

Olga Bołądź postanowiła zadbać o naszą planetę i nie marnować ubrań, dlatego sukienki na różne wydarzenia będzie zakładać kilka razy. Do tego samego stara się zachęcić swoje koleżanki z showbiznesu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Bołądź postanowiła zacząć dbać o klimat planety
Olga Bołądź postanowiła zacząć dbać o klimat planety (East News)
d495m40

Olga Bołądź zdecydowała, że nie będzie zakładać innej sukienki na każde kolejne wydarzenie. "Oto mój challenge, załóż swoją ulubioną sukienkę po raz kolejny na wyjście!" - ogłosiła na Instagramie. W ten sposób chce pokazać, że nie opłaca się marnować materiału i ubrań, dzięki czemu można zadbać o klimat. Poza tym raz użyte sukienki wciąż mogą być dobre.

"Uwielbiam piękne rzeczy, te nowe i te stare i chce je zużywać, a nie założyć raz. Większość z nas ma pełno ciuchów, które nie wychodzą z mody. Potraktujecie przegląd waszej szafy jak przygodę z recyclingiem. Odkrywajcie swoje ciuchy na nowo" - czytamy w poście.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

W poście oznaczyła wiele swoich koleżanek ze świata showbiznesu. Ciekawe, czy też się tak zaangażują tak jak Olga Bołądź.

d495m40

Nominowane do challenge'u aktorki zostały nominowane m.in. Edyta Górniak, Aleksandra Domańska, Anja Rubik, Kayah, Beata Kozidrak, Karolina Korwin-Piotrowska, Margaret, Magda Mołek, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Boczarska, Magdalena Cielecka, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Agnieszka Sienkiewicz, Katarzyna Grochola, Daria Widawska, Agnieszka Więdłocha, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Magdalena Lamparska i Anita Sokołowska.

d495m40

Podziel się opinią

Share

d495m40

d495m40