ycipk-3iho9q

Olga Bończyk wspomina Zbigniewa Wodeckiego. "Więcej niż kochanek"

O zażyłej relacji Olgi Bończyk i Zbigniewa Wodeckiego rozpisują się dzisiaj wszyscy. Piosenkarka podczas festiwalu w Opolu zadedykowała mu piosenkę, a później zwierzyła się, że ciągle czuje jego obecność.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Bończyk
Olga Bończyk (East News, Fot: East News)
ycipk-3iho9q

Niedawno minęła druga rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Olga Bończyk niejednokrotnie wyznawała, że bardzo za nim tęskni i nie może otrząsnąć się po stracie tak bliskiej osoby. Była między nimi niesamowita nić porozumienia. "Mówiliśmy o sobie, że oddychaliśmy tym samym powietrzem" - wspominała go w rozmowie z WP piosenkarka.

Zobacz: Prolog. Max Czornyj

ycipk-3iho9q

Po pewnym czasie dla nikogo nie było tajemnicą, że muzyk i Bończyk bardzo się przyjaźnili. Niektórzy twierdzili nawet, że łączy ich coś więcej. W końcu spędzali ze sobą bardzo dużo czasu. Jeździli w trasy, koncertowali i spotykali się na próbach, ale też prywatnie.

Ostatnio Olga Bończyk wystąpiła na 56. Festiwalu w Opolu. Na scenie pojawiła się z nową piosenką, którą zadedykowała właśnie Wodeckiemu.

Tytuł piosenki więcej mówi o ich relacji, niż mogłoby się wydawać. "Więcej niż kochanek" to najnowszy singiel artystki.

Zapytana przez "Fakt" piosenkarka o to, czy czuje dziś obecność Wodeckiego, odpowiedziała bez namysłu:

ycipk-3iho9q

- On był zawsze życzliwy dla młodych i dla wszystkich, którzy startują w konkursach. On jest tam, gdzie się tworzy i gdzie jest dobra muzyka. Więc jest na pewno tutaj z nami. (...) Takiego artysty nie da się zapomnieć - mówiła Olga Bończyki w rozmowie z "Faktem".

Ostatnio w Krakowie odbył się "Wodecki Twist Festiwal" ku pamięci muzyka. Wśród artystów nie zabrakło oczywiście Olgi Bończyk. Jednak żona artysty, Krystyna, i troje jego dzieci traktują Bończyk z dużym dystansem i nie widzą dla niej miejsca w projektach upamiętniających artystę.

Ciekawe, jak najbliżsi muzyka zareagowali na jej dwuznaczny występ w Opolu.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3iho9q

ycipk-3iho9q
ycipk-3iho9q