Trwa ładowanie...
olga kalicka
Anna Ryta
13-11-2018 09:46

Olga Kalicka boi się wcześniejszego porodu. Finałowy odcinek "World of Dance - Polska" będzie miał rekordową oglądalność

Aktorka już za nieco ponad 2 miesiące zostanie mamą. Boi się jednak, że sprawy nabiorą tempa i bobas pojawi się na świecie o wiele za wcześnie. A to wszystko miałoby się wydarzyć na oczach milionów widzów.

Olga Kalicka boi się wcześniejszego porodu. Finałowy odcinek "World of Dance - Polska" będzie miał rekordową oglądalnośćŹródło: ONS.pl
d11vpbl
d11vpbl

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Olga Kalicka już pod koniec stycznia po raz pierwszy zostanie mamą. "Flesz" donosi, że na świat przyjdzie synek. Młoda aktorka nie zwalnia jednak tempa i wciąż bierze udział w wielu projektach. Występuje w serialach "M jak miłość" oraz "rodzinka.pl", a od kilku tygodni sprawdza się też w roli prowadzącej taneczne show "World of Dance - Polska".

Choć wszystkie zobowiązania zawodowe zostały tak zaplanowane, aby gwiazda mogła w spokoju przygotować się do porodu, Kalicka jest pełna obaw. Jest przerażona myślą, że stres, przemęczenie i silne emocje wywołają poród znacznie wcześniej, niż ktokolwiek by się tego spodziewał.

- Ostatnio Olga jest bardzo zmęczona i coraz gorzej się czuje. Opowiada znajomym o swoich obawach, że z emocji w trakcie piątkowego finału może zacząć się u niej akcja porodowa - zdradziła osoba z produkcji programu w rozmowie z "Faktem".

Już teraz możemy śmiało stwierdzić, że po takich wyznaniach finałowy odcinek "World of Dance - Polska" będzie miał rekordową oglądalność.

d11vpbl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11vpbl