ycipk-1yl3eb

Olga Kalicka ochrzciła dziecko w dzień swoich urodzin

Olga Kalicka udostępniła zdjęcia, na których widać jak celebruje chrzciny dziecka, a także własne urodziny. Sprawdź, jak aktorka spędziła ten wyjątkowy dzień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Kalicka ochrzciła dziecko w dzień swoich rodzin
Olga Kalicka ochrzciła dziecko w dzień swoich rodzin (East News)
ycipk-1yl3eb

Olga Kalicka ochrzciła dziecko w dzień jego urodzin

4 sierpnia Olga Kalicka skończyła właśnie 26 lat. Wraz z partnerem Cezarym Nowakiem zostali rodzicami w styczniu 2019 r. Aktorka znana z roli Magdy “Rodzinka.pl” postanowiła połączyć świętowanie swoich urodzin z chrzcinami swojego synka Aleksa.

Kalicka podzieliła się swoim szczęściem z fanami. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała kilka zdjęć z uroczystości, a także nagrała dość obszerną relację z wydarzenia.

ycipk-1yl3eb

“Świętować urodziny w takim gronie to wielka radość, tym bardziej że dziś Aleksy też miał swoje święto - chrzciny. Było rodzinnie, pysznie i wzruszająco - napisała gwiazda na Instagramie.“ - napisała na Instagramie.

Uroczystość chrztu odbyła się w jednym z warszawskich kościołów. Późniejsze świętowanie odbyło się w modnej knajpy w centrum stolicy. Olga Kalicka ubrana była w białą kreację, która idealnie pasuje na tego typu okazje.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1yl3eb

ycipk-1yl3eb
ycipk-1yl3eb