Trwa ładowanie...
d45u7rx

Olga Kalicka świętuje pierwsze urodziny syna. Wspomina jego przyjście na świat

Olga Kalicka od roku jest szczęśliwą mamą. Swoją radością, a także stopniowo zdobywanym doświadczeniem postanowiła podzielić się z obserwującymi ją w mediach społecznościowych fankami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Kalicka ma przesłanie do innych mam
Olga Kalicka ma przesłanie do innych mam (ONS.pl)
d45u7rx

Olga Kalicka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Młoda aktorka oprócz tego, że relacjonuje kolejne zawodowe wyzwania. Raz po raz publikuje też wspólne zdjęcia, dokumentując, jak wygląda codzienność zmieniającego się niemal z dnia na dzień malca i jej samej jako świeżo upieczonej mamy.

Teraz postanowiła podzielić się refleksją, jaką wzbudził w niej pierwszy rok z synkiem. Wróciła wspomnieniami do momentu, w którym przyszedł na świat. "14.01.2019 - nigdy nie zapomnę tego dnia. Po 11 godzinach wchodzenia na Mont Everest na świecie pojawił się Aleksy. Jak sobie pomyślę ile razy przez ten rok płakałam i śmiałam się równocześnie z nadmiaru hormonów, szczęścia i obaw "czy jestem wystarczająco dobrą mamą"", zaczęła we wpisie.

"Dziś wzruszam się i wracam myślami do tych pierwszych dni razem nie mogąc wciąż sklecić nic mądrego. Wiem jedno. Jestem szczęśliwa. I choć wielokrotnie miałam zwątpienia, czuję i wiem, że jestem potrzebna temu małemu człowiekowi taka jaka jestem. Nie zawsze idealna. I dziś kiedy Aleksy ma swoje święto ja tez świętuję", przywołała wspomnienia.

d45u7rx

Post młodej aktorki nie dotyczył tylko jej samej. Postanowiła zaapelować do innych mam i skierować do nich kilka ciepłych słów. "I chcę przypomnieć każdej mamie: JESTEŚ WYJĄTKOWA, JESTEŚ WIELKA, każda z nas ma czasem gorsze dni, ale dla naszych Skarbów zawsze będziemy najważniejsze", podsumowała.

Taka postawa jest godna pochwały!

Zobacz wideo: Sławne dzieci polskich gwiazd

d45u7rx

Podziel się opinią

Share

d45u7rx

d45u7rx