Trwa ładowanie...
d1cxhuy

Olivia Newton-John mówi, jak się czuje. Aktorka walczy z nowotworem

Olivia Newton-John podzieliła się z fanami najnowszymi informacjami o swoim stanie zdrowia. Gwiazda kultowego "Grease" po raz trzeci toczy walkę z rakiem piersi. Ale się nie poddaje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olivia Newton-John walczy z rakiem piersi po raz trzeci
Olivia Newton-John walczy z rakiem piersi po raz trzeci (Getty Images)
d1cxhuy

W listopadzie 2018 r. Olivia Newton-John poinformowała, że po raz trzeci walczy z nowotworem. Dokładnie to z rakiem piersi. Newton-John powiedziała, że nie chciała kolejny raz mówić otwarcie o swojej chorobie.

ZOBACZ TEŻ: #11pytań o przemyt medycznej marihuany

d1cxhuy

Gwiazda "Grease" dopiero co wygrała walkę z rakiem, by zostać zmuszoną do kolejnej bitwy.

Tym razem 70-letnia aktorka nie chciała znać wielu szczegółów. Jak przyznała niedawno w programie "60 Minutes", poprosiła lekarzy, by nie mówili jej, jakie są rokowania i ile zostało jej jeszcze miesięcy czy lat życia.

- Jeśli uwierzysz w statystykę, właśnie tak stanie się w twoim życiu. Jeśli ktoś ci powie: "masz jeszcze 6 miesięcy życia", to jest ogromne prawdopodobieństwo, że właśnie tyle tylko będziesz żyć, bo w to będziesz wierzyć - powiedziała gwiazda Hollywood.

I wszystko wskazuje na to, że obrana taktyka działa.

d1cxhuy

Olivia Newton-John na imprezie dobroczynnej Industry Dance Awards and Cancer Benefit Concert uspokoiła fanów i powiedziała redakcji "Entertainment Tonight":

- Radzę sobie świetnie. Jestem naprawdę zdrowa.

Aktorka przyznała też, że jest szczęśliwa, iż ludzie znają ją dzięki filmom. Jednak chciałaby też być rozpoznawalna za sprawą swojej działalności dobroczynnej.

Gwiazda "Grease" sprzedaje pamiątki, które pozostały jej jeszcze z czasów pracy na planie musicalu. Zebrane pieniądze przekazuje fundacjom i organizacjom, które zajmują się badaniem wpływu medycznej marihuany u pacjentów z rakiem piersi.

d1cxhuy

Na początku 2019 r. Newton-John musiała dementować plotki, które pojawiły się w mediach. Pisano, że przegrała walkę z rakiem, a dni aktorki są policzone.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1cxhuy

d1cxhuy
d1cxhuy