Trwa ładowanie...
d46dfth

Olivier Janiak napisał o Gdańsku. Internauci: "szacun"

- Mieszkańcy Gdańska od zawsze dają przykład i dowody na to, że warto być przyzwoitym - napisał Olivier Janiak, wywołując reakcję internautów. Skąd ta miłość do nadmorskiego miasta? To dziennikarz też wyjaśnił w swoim krótkim poście.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pewnie wiele osób by się pod wpisem Janiaka podpisało.
Pewnie wiele osób by się pod wpisem Janiaka podpisało. (ONS.pl)
d46dfth

Olivier Janiak jak co roku prowadzi "Projekt Plaża" sygnowany logo TVN i "Dzień dobry TVN". W jednym z ostatnich odcinków programu ekipa przeniosła się do Gdańska, a konkretnie na Stogi, by tam serwować rozrywkę plażowiczom. Janiak podczas wizyty w Gdańsku poświęcił chwilę, by napisać kilka zdań o samym mieście. Pewnie wiele osób by się pod tym podpisało.

Zobacz: Gdańsk. Obchody 4 czerwca. Krystyna Janda porwała tłum przed ECS

Gdańsk ostatnio częściej pojawia się w ogólnopolskich mediach. Nic dziwnego, po tragicznych wydarzeniach z początku roku, sprawie śmierci Pawła Adamowicza, wzruszającym pożegnaniu prezydenta przez mieszkańców, Gdańsk był na ustach wielu Polaków. Miasto jest też ostatnio na celowniku polityków, którzy patrzą na ręce nowej prezydent - Aleksandry Dulkiewicz. Ale nie o tym wspomniał Janiak w swoim poście.

d46dfth

- Gdańsk / jak ja lubię to miasto / architekturę / historię / ludzi / mieszkańcy Gdańska od zawsze dają przykład i dowody na to, że warto być przyzwoitym / potrafią się zjednoczyć / być solidarni / wrażliwi i odpowiedzialni / także o naturę / planetę / czystość / GDAŃSK BEZ PLASTIKU / projekt promujący ekologię / troskę o naturę i propagowanie postaw proekologicznych / szacun / - wyliczył Janiak.

Podpisalibyście się pod jego słowami?

d46dfth

Podziel się opinią

Share

d46dfth

d46dfth