Trwa ładowanie...
d5yllhi

Oliwia Bieniuk o byłej partnerce Jarosława. "Była pierwszą kobietą po śmierci mamy"

Oliwia Bieniuk udzieliła bardzo osobistego wywiadu. Opowiedziała o stracie mamy, Anny Przybylskiej, skomentowała zarzuty pod adresem ojca. Powiedziała też, jak zareagowała na wieści, że tata będzie miał kolejne dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Bieniuk po śmierci Anny Przybylskiej związał się z Martyną Gliwińską. Córka to komentuje
Jarosław Bieniuk po śmierci Anny Przybylskiej związał się z Martyną Gliwińską. Córka to komentuje (ONS)
d5yllhi

Jarosław Bieniuk dbał przez ostatnie lata o to, by jego dzieci czuły się bezpiecznie z dala od zainteresowania mediów. Oliwia kończy niebawem 18. lat, wchodzi w dorosłość i w świat filmu. W jednym już zagrała, o czym pisaliśmy już wcześniej. Film był dobrą okazją, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o Oliwii. Córka piłkarza udzieliła wywiadu dla "Vivy", w którym podzieliła się osobistymi historiami.

Bieniuk opisała, jak dowiedziała się o śmierci swojej mamy. W wywiadzie poruszono jeszcze kilka trudnych kwestii. Oliwia odnosiła się też do tego, co działo się w ostatnim czasie wokół jego ojca. Jarosław Bieniuk był oskarżany o zgwałcenie kobiety i podanie jej narkotyków. Postawiono mu ostatecznie tylko jeden zarzut. Wyrokiem sądu został uznany za winnego udzielenia po jednej porcji kokainy Sylwii Sz. i Katarzynie N.

Zobacz: Bieniuk o show biznesie: "To było naturalne środowisko Ani. Pojawiałem się rykoszetem"

Oliwia przyznała w wywiadzie, że dalej nie wierzy w zarzuty formułowane pod adresem ojca. "Kiedy to się wszystko zaczęło, byłam w szoku. I długo do mnie nie docierało to, co się dzieje". Była przekonana, że wszystko się ułoży. Chce, by tata był szczęśliwy.

d5yllhi

W związku z tym musiało się pojawić pytanie o jego ostatnią partnerkę - Martynę Gliwińską.

Bieniuk przyznała: "Zawsze ją lubiłam. Była pierwszą kobietą po śmierci mamy. Stała po naszej stronie i się nami opiekowała. Nawet gotowała nam obiady. Byłyśmy blisko ze sobą, wyjeżdżałyśmy razem na wakacje".

Jarosław rozstał się z Martyną i wygląda na to, że mimo różnych plotek nie wrócili do siebie.

"Nie mogę mu nakazać, by kochał tych, których ja lubię. To jest jego życie, w które się nie wtrącałam i nie będę wtrącać. A Martynę nadal bardzo lubię" - mówi Oliwia.

d5yllhi

Jak zareagowała na to, że w ich rodzinie pojawi się dziecko?

"Myślałam, że tata żartuje. Powiedział mi o tym na wakacjach, na Helu. Szliśmy, śmialiśmy się z czegoś, tata się śmiał, bo jest żartownisiem, dlatego myślałam, że nie mówi poważnie. Ale gdy okazało się, że to prawda, na początku się wkurzyłam, ale z czasem pogodziłam się z tym. Zwłaszcza że niedługo będę już miała swoje życie i nie wiadomo, jak ono się potoczy" - opowiedziała.

Oliwia ma do sprawy proste podejście: "Stało się i tak musi być".

d5yllhi

Podziel się opinią

Share
d5yllhi
d5yllhi