Trwa ładowanie...
d2zwbvk

Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok. Nie jest dla niego korzystny

Były piłkarz był oskarżony o udzielanie narkotyków osobom trzecim. Sąd Rejonowy w Sopocie wydał wyrok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Bieniuk
Jarosław Bieniuk (ONS)
d2zwbvk

Jarosław Bieniuk w kwietniu 2019 r. został posądzony przez Sylwię Sz. o brutalny gwałt. Udali się razem do jednego z sopockich hoteli. Kobieta twierdzi, że była wtedy związana i otumaniona. Prokuratura nie potwierdziła jej wersji wydarzeń.

Partner zmarłej Anny Przybylskiej został zatrzymany przez policję, ale wkrótce wyszedł za kaucją w wysokości 20 tys. zł. Złożył zeznania i od początku zapewniał, że jest niewinny.

#gwiazdy: Jarosław Bieniuk pomaga trójmiejskiemu hospicjum

Oprócz tego Jarosławowi Bieniukowi zarzucano posiadanie i udzielanie narkotyków osobom trzecim. Prokuratura w Sopocie postawiła mu zarzut tylko za ten ostatni czyn. Wyrokiem sądu został uznany za winnego udzielenia po jednej porcji kokainy Sylwii Sz. i Katarzynie N.

d2zwbvk

Jednak ze względu na niską szkodliwość społeczną czynu umorzono postępowanie na rok. Bieniuk ma tylko pokryć koszta sądowe oraz zapłacić 5 tys. zł grzywny na fundusz pokrzywdzonych.

- Mój klient nie przyznał się do winy i w świetle prawa wciąż pozostaje osobą niekaraną. Złożymy wniosek o pisemne uzasadnienie wyroku i po zapoznaniu się z nim podejmiemy decyzję czy będziemy składać apelację, czy też nie - powiedział mec. Dariusz Makowski w rozmowie z "Faktem".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2zwbvk

Podziel się opinią

Share

d2zwbvk

d2zwbvk