Trwa ładowanie...
daemueg
News

Omenaa Mensah pokazała zdjęcie w ciąży. Rok po narodzinach syna

Nikt tak nie chroni prywatności jak Omenaa Mensah. Do tego stopnia, że niewiele osób wiedziało, że w ogóle była w ciąży. Życie prywatne oddziela grubą kreską od medialnego rozgłosu. Rok po narodzinach synka opublikowała piękne zdjęcie w stanie błogosławionym. Nigdzie wcześniej takowych nie było.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarka opublikowała poruszający post.
Dziennikarka opublikowała poruszający post. (Instagram.com, Fot: Instagram)
daemueg

- Można w Polsce zostać szczęśliwie mamą. Cieszyć się szczęściem w swoim domu ze swoimi bliskimi. Jeśli tylko nie chcesz ze swojego życia prywatnego robić publicznej szopki, szanujesz ten czas i na niego czekasz - mówiła w "śniadaniówce" na antenie TVN, tłumacząc swoją długą nieobecność w show-biznesie. Wygląda na to, że wszystko jest możliwe. Jeśli się tylko chce, a Mensah jest tego doskonałym potwierdzeniem.

"Kiedy mój synek przychodzi na świat w Międzynarodowy Dzień Tolerancji, akceptacji i szacunku dla różnorodności, wiem że od tego momentu jego obecność tu na ziemi zmieni bieg historii mojej i prawdziwie bliskich mi osób" - zaczęła poruszający post związany z narodzinami synka Vincenta.

"Ten maleńki człowiek, który urodził się dokładnie rok temu, wprowadził pewien nowy ład i porządek, a jego uśmiech, spojrzenie, czasami łzy jak to u małych dzieci, innym razem pierwsze kroki, przytulanie, przybicie piątki czy też nasza poranna codzienność sprawiają, że jestem najszczęśliwsza z zaszczytu bycia Twoją mamą, kochanie - kontynuowała.

daemueg

Na końcu złożyła życzenia. Do których też się dołączamy.

daemueg

Podziel się opinią

Share

daemueg

daemueg