Trwa ładowanie...
d10r8fs

Open’er Festival 2019: Kolejni polscy artyści zostali ogłoszeni

Open’er Festival 2019 rozpocznie się się już za dwa tygodnie. 18 czerwca ogłoszono kolejnych, polskich artystów, którzy wystąpią na wydarzeniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Open’er Festival 2019: Kolejni polscy artyści zostali ogłoszeni
Open’er Festival 2019: Kolejni polscy artyści zostali ogłoszeni (East News)
d10r8fs

Open’er Festival 2019: Kolejni polscy artyści zostali ogłoszeni

Organizatorzy Open’er Festival na swoim profilu na Facebooku ogłosili kolejne gwiazdy, jakie wystąpią 3-6 lipca 2019. Wśród polskich wykonawców takich jak: Fisz Emade Tworzywo, KAMP!, Holaki, TUZZA, Evorevo, P.Unity oraz Szatt.

Fisz Emade Tworzywo to polska grupa skupiają się głównie na hip-hopie, inspirując się taki gatunkami jak funk, jazz i downtempo.Powstała w 2002 roku w Warszawie z inicjatywy braci: rapera i wokalisty Bartosza "Fisza" Waglewskiego oraz producenta muzycznego i instrumentalisty Piotra "Emade" Waglewskiego.

d10r8fs

Kamp! jest zespołem grającym muzykę electro pop, założony w Łodzi. Brzmienie tria określane jest jako melodyjny synth pop z wpływami nowej fali lat 80., francuskiego house'u i chill-wave'u. Kamp! wyróżniał się na tle polskiej sceny elektronicznej, rozpiętej między propozycjami artystycznie interesującymi i takimi, które dało się tańczyć.

W skład zespołu Holaki wchodzą: Mateusz Holak (producent muzyczny oraz raper, członek m.in.: Małe Miasta, Kumka Olik, autor okładek muzycznych i teledysków), Jakub Holak (producent muzyki elektronicznej, członek zespołów Kumka Olik oraz KVBA) oraz Stanisław Holak (ojciec, dwóch pozostałych członków, należał do kultowego zespołu z lat 80, Malarze i Żołnierze). Po wielu latach wspólnego muzykowania w różnych projektach, postanowili nagrać wspólny album – na płycie znajduje się 10 piosenek inspirowanych kultowymi ścieżkami dźwiękowymi seriali.

P.Unity to zespół składający się z 10 muzyków, którzy pokazuje, że polski funk ma się dobrze Debiutancki materiał dedykowany Princeowi odniósł ogromny sukces. Ich koncertowa energia i show owiane są już legendą.

Open’er Festival 2019 – bilety

Bilety na Open’er 2019 są już dostępne w sprzedaży. Do nabycia są wejściówki Final call: karnet na 4 dni z polem namiotowym to koszt rzędu 739 zł, natomiast 4-dniowy bez pola wynosi 639 zł. Oprócz tego można zakupić bilety w wersji weekendowej: z polem (509 zł) oraz bez pola (4399 zł). Bilety jednodniowe z kolei kosztują 289 zł.

d10r8fs

Podziel się opinią

Share
d10r8fs
d10r8fs