Trwa ładowanie...

Open’er Festival 2019: Kolejni polscy artyści zostali ogłoszeni

Open’er Festival 2019 rozpocznie się się już za dwa tygodnie. 18 czerwca ogłoszono kolejnych, polskich artystów, którzy wystąpią na wydarzeniu.

Open’er Festival 2019: Kolejni polscy artyści zostali ogłoszeniŹródło: East News
d3uy1vs
d3uy1vs

Open’er Festival 2019: Kolejni polscy artyści zostali ogłoszeni

Organizatorzy Open’er Festival na swoim profilu na Facebooku ogłosili kolejne gwiazdy, jakie wystąpią 3-6 lipca 2019. Wśród polskich wykonawców takich jak: Fisz Emade Tworzywo, KAMP!, Holaki, TUZZA, Evorevo, P.Unity oraz Szatt.

Fisz Emade Tworzywo to polska grupa skupiają się głównie na hip-hopie, inspirując się taki gatunkami jak funk, jazz i downtempo.Powstała w 2002 roku w Warszawie z inicjatywy braci: rapera i wokalisty Bartosza "Fisza" Waglewskiego oraz producenta muzycznego i instrumentalisty Piotra "Emade" Waglewskiego.

Kamp! jest zespołem grającym muzykę electro pop, założony w Łodzi. Brzmienie tria określane jest jako melodyjny synth pop z wpływami nowej fali lat 80., francuskiego house'u i chill-wave'u. Kamp! wyróżniał się na tle polskiej sceny elektronicznej, rozpiętej między propozycjami artystycznie interesującymi i takimi, które dało się tańczyć.

d3uy1vs

W skład zespołu Holaki wchodzą: Mateusz Holak (producent muzyczny oraz raper, członek m.in.: Małe Miasta, Kumka Olik, autor okładek muzycznych i teledysków), Jakub Holak (producent muzyki elektronicznej, członek zespołów Kumka Olik oraz KVBA) oraz Stanisław Holak (ojciec, dwóch pozostałych członków, należał do kultowego zespołu z lat 80, Malarze i Żołnierze). Po wielu latach wspólnego muzykowania w różnych projektach, postanowili nagrać wspólny album – na płycie znajduje się 10 piosenek inspirowanych kultowymi ścieżkami dźwiękowymi seriali.

P.Unity to zespół składający się z 10 muzyków, którzy pokazuje, że polski funk ma się dobrze Debiutancki materiał dedykowany Princeowi odniósł ogromny sukces. Ich koncertowa energia i show owiane są już legendą.

Open’er Festival 2019 – bilety

Bilety na Open’er 2019 są już dostępne w sprzedaży. Do nabycia są wejściówki Final call: karnet na 4 dni z polem namiotowym to koszt rzędu 739 zł, natomiast 4-dniowy bez pola wynosi 639 zł. Oprócz tego można zakupić bilety w wersji weekendowej: z polem (509 zł) oraz bez pola (4399 zł). Bilety jednodniowe z kolei kosztują 289 zł.

d3uy1vs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uy1vs