Trwa ładowanie...
d3hu91a

Orange Warsaw Festival 2019: Miley Cyrus nową headlinerką imprezy

Orange Warsaw Festival ogłosiło nową gwiazdę imprezy. W tym roku zamiast Cardi B, która była zmuszona odwołać koncert, wystąpi Miley Cyrus.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Orange Warsaw Festival 2019: Miley Cyrus nową headlinerką imprezy
Orange Warsaw Festival 2019: Miley Cyrus nową headlinerką imprezy (ONS.pl)
d3hu91a

Orange Warsaw Festival 2019: Cardi B odwołuje swój występ

Carbi B musiała odwołać swój występ na tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Poinformowano o tym m.in. na facebookowym fanpage’u imprezy. - “Z przykrością informujemy, że Cardi B postanowiła odwołać pierwsze koncerty na swojej europejskiej trasie. W związku z tym odwołany został również jej występ na Orange Warsaw Festival. Za chwilę ogłosimy kolejnego headlinera OWF 2019” - czytamy.

Powodem odwołania koncertu przez artystkę są zobowiązania promocyjne w USA, których nie dało się przełożyć na inny termin.

d3hu91a

Orange Warsaw Festival 2019: Miley Cyrus nową headlinerką

Organizatorzy festiwalu bardzo szybko zareagowali na decyzję Carbi B i w jej miejsce wskoczyła Miley Cyrus. Tym samym stała się nową headlinerką imprezy. - “Z radością witamy Miley Cyrus na Orange Warsaw Festival 2019! Ikona popu we wszystkich jego wymiarach nową headlinerką festiwalu! Do zobaczenia 1 czerwca!” - napisano na Facebooku OWF.

Miley Cyrus popularność zdobyła dzięki występowi w serialu Disneya “Hannah Montana”. Jest córką Billy’ego Raya Cyrusa, jednego z najsłynniejszych piosenkarzy country w USA. Miley to artystka, która po latach w telewizji zrezygnowałą z wizerunku grzecznej dziewczynki. Teraz działa według własnych zasad i jej fanom kompletnie to nie przeszkadza. Obecnie pracuje nad swoją siódmą płytą.

Orange Warsaw Festival 2019 odbędzie się w dniach 31 maja - 1 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Oprócz Miley Cyrus wystąpią Quebonafide, Marshmello, Troye Sivan, Solange i The Racounters.

d3hu91a

Podziel się opinią

Share

d3hu91a

d3hu91a