Trwa ładowanie...
oprac. Kamila Gulbicka
07-12-2018 12:17

Orcheston: niezbędnik koncertowy. Przeczytaj przed wydarzeniem

Poniżej wykaz najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Orcheston, który odbędzie się 14 grudnia 2018 w ICE Kraków Congress Centre.

Orcheston: niezbędnik koncertowy. Przeczytaj przed wydarzeniemŹródło: Materiały prasowe
d3w3l68

Rozpiska godzinowa:

19:45 – Otwarcie drzwi
20:30 – Orcheston

godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę, podejmuje sam artysta i jego management).
Wcześniej będzie można wejść do foyer ICE Kraków, by skorzystać z szatni oraz zakupić pamiątkowe gadżety.

Wejścia

Podczas koncertu będzie funkcjonować jedno wejście - główne numer 1.

d3w3l68

Dojazd / Parking

ICE Kraków jest zlokalizowane tuż przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych, w samym sercu Krakowa. Do obiektu można dojechać samochodem zarówno z Kraków Airport, dworca PKP i PKS, a także z każdej innej części Krakowa.

Centrum Kongresowe ICE Kraków dysponuje dwupoziomowym parkingiem podziemnym, który może pomieścić 335 samochodów. Koszt parkingu na czas koncertu to 15 zł. Bilet uruchamiany jest w systemie parkingowym półtorej godziny przed i po koncercie. bilet koncertowy na parkingu można opłacić w każdym momencie nawet zaraz po wjeździe. Zapobiegnie to w tworzeniu się długich kolejek do parkometru.
Wszystkie najważniejsze informację dotyczące obiektu znajdują się na stronie: http://icekrakow.pl/informacje-praktyczne

Istnieje również możliwość dojazdu komunikacją miejską:
linie autobusowe: 101, 112, 114, 124, 144, 162, 169, 173, 179, 184, 194, 219, 424, 469, 484, 503, 608, 610, 662;
linie tramwajowe: 18, 22, 52, 62.
Osoby niepełnosprawne

ICE Kraków posiada szereg udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Obiekt dysponuje odpowiednio oznaczonymi miejscami postojowymi na parkingu podziemnym. Można z niego dostać się bezpośrednio do foyer za pomocą wind. Windy zlokalizowane są również wewnątrz budynku. Pozwalają one na poruszanie się pomiędzy czterema poziomami foyer. Główne wejście do budynku (od strony ulicy Barskiej) obsługiwane jest przez dodatkowe drzwi działające na fotokomórkę, co ułatwia wejście do obiektu.

d3w3l68

Gastronomia na koncercie

W przestrzeni ICE Kraków znajdują się punkty kawiarniano-barowe na dwóch poziomach foyer.

Palenie papierosów na koncercie

Podczas koncertu obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Czego nie można wnosić na koncert?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

d3w3l68

Aparaty fotograficzne

Do ICE Kraków zabrania się wnoszenia wszystkich aparatów fotograficznych, sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia. Do obiektu można wnosić jedynie telefony komórkowe oraz małych gabarytów powerbanki.

Szatnie

Otwarte będą wszystkie dostępne szatnie - bezpłatnie.

Bankomaty

Najbliższy bankomat znajduje się w Q-Hotel oraz w Park Inn Radisson (ok. 50 m).

Oficjalne gadżety

Podczas wydarzenia będzie można nabyć oficjalne wydawnictwo koncertowe oraz płyty artystów występujących podczas Orchestonu.

d3w3l68
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w3l68