Trwa ładowanie...

Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper wykonali "Shallow" na scenie

To było wyjątkowo niezręczne! W obliczu wszystkich plotek o tym, że Cooper i Gaga mają ze sobą romans, naprawdę mogli odegrać swój numer "Shallow" w mniej teatralny sposób.

Share
Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper wykonali "Shallow" na scenie
Źródło: East News
d2y3tkl

Lady Gaga i Bradley Coopr zagrali duet kochanków w "Narodzinach gwiazdy". Z każdym miesiącem po premierze filmu plotki o ich romansie w prawdziwym życiu nasilały się. Nie pomógł fakt, że Gaga rozstała się ze swoim narzeczonym.

Nic dziwnego, że wszyscy wyczekiwali ich wspólnego występu z numerem "Shallow" podczas uroczystej oscarowej gali. Gdy przyszedł moment, w którym mieli wystąpić, Lady Gaga chwyciła za dłoń Bradleya (nad kolanami Iriny, jego żony, która siedziała między nimi) i podeszli do fortepianu.

Gaga podczas występu zachowywała się tak, jakby nadal występowała w filmie. Bez przerwy wpatrywała się wprost w oczy Coopera, który przy ostatnich dźwiękach muzyki usiadł przy niej, przytulił ją i śpiewał do jej mikrofonu. Niezręczność i napięcie były niemal wyczuwalne.

d2y3tkl

Litościwi realizatorzy nie pokazali twarzy Iriny Shayk, gdy jej mąż odgrywał scenę zakochanego muzyka. My zastanawiamy się, czy byliśmy świadkami kolejnego seansu, czy jednak nie bacząc na miliony widzów dali się ponieść prawdziym uczuciom. Jak myślicie?

d2y3tkl

Podziel się opinią

Share
d2y3tkl
d2y3tkl