Trwa ładowanie...
d484uoz

Oscary 2020: wyjątkowa kreacja Natalie Portman. Zwróćcie uwagę na ten szczegół

Natalie Portman na rozdaniu Oscarów 2020 wyglądała oczywiście przepięknie. Miała elegancką kreację w kolorze czerni i złota. Ale najważniejsze było to, co znalazło się na pelerynie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalie Portman
Natalie Portman (Getty Images)
d484uoz

Natalie Portman przeszła przez czerwony dywan Oscarów 2020 w pięknej kreacji Diora. Miała na sobie delikatną, na wpół koronkową suknię w czarnym kolorze ze złotym haftem.

Na plecy zarzuciła sobie połyskującą czarną pelerynę i to ona była najważniejsza: po jej lewej stronie naszyte były nazwiska reżyserek pominiętych w tegorocznym oscarowym rozdaniu. Czyli: Lorene Scafaria ("Ślicznotki"), Lulu Wang ("Kłamstewko"), Greta Gerwig ("Małe kobietki"), Marielle Heller ("Cóż za piękny dzień"), Alma Har’el ("Słodziak"), Céline Sciamma("Portret kobiety w ogniu"), Mati Diop ("Atlantics"), Melina Matsoukas ("Queen & Slim").

Natalie Portman powiedziała prasie, że chciała w subtelny sposób wyróżnić twórczynie, które zostały kompletnie pominięte przez Akademię w tym roku. 92. rozdanie nagród filmowych będzie zapamiętane jako najmniej zróżnicowane: żadna reżyserka nie otrzymała nominacji, w kategoriach aktorskich wyróżniono tylko jedną czarnoskórą osobę.

d484uoz

Oscary 2020: wyniki. Lista nagrodzonych

Getty Images
Getty Images
d484uoz

Podziel się opinią

Share

d484uoz

d484uoz