Trwa ładowanie...
d2034vn
Megafon.pl
Muzyka

Osiem rekordów Guinnessa dla Justina Biebera

W najnowszej edycji "Księgi rekordów Guinnessa" Justin Bieber zostanie wpisany aż osiem razy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Osiem rekordów Guinnessa dla Justina Biebera
(ONS.pl)
d2034vn

Kanadyjski wokalista zawdzięcza sukces najnowszej płycie "Purpose". Gwiazdor może poszczycić się największą liczbą streamów utworu w serwisie Spotify w czasie tygodnia ("What Do You Mean?" z liczbą 30 723 708), podobnie jak największą liczbą streamów albumu w serwisie Spotify w czasie tygodnia ("Purpose" - 205 milionów).

Artysta miał również najwięcej singli obecnych jednocześnie na Billboard Hot 100 (17 utworów, w tym "Sorry", "Love Yourself", "Company" i "Mark My Words") oraz w kategorii solista, najwięcej nowości obecnych jednocześnie w zestawieniu Hot 100 (13 piosenek). Ponadto trzy jego kawałki zajmowały jednocześnie podium UK singles chart (1. "Love Yourself" , 2. "Sorry" i 3. "What Do You Mean?"), a 22-latek miał też najwięcej fanów na Twitterze wśród przedstawicieli płci męskiej, najwięcej odsłon kanału na YouTube i najwięcej subskrybentów tegoż kanału wśród muzyków.

Justin Bieber otrzymał certyfikaty "Księgi rekordów Guinnessa" przed koncertem w Madison Square Garden w Nowym Jorku. 11 listopada 2016 roku wokalista wystąpi natomiast w Tauron Arenie Kraków.

   ONS.pl
(ONS.pl)
   ONS.pl
(ONS.pl)
d2034vn

Podziel się opinią

Share
d2034vn
d2034vn