Trwa ładowanie...
natalia nykiel
20-06-2017 09:57

Ostatnia prosta Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel na pokładzie

Red Bull Tour Bus ponownie zawitał do Bydgoszczy. Tym razem na dachu muzycznego autobusu wystąpiła Natalia Nykiel, która porwała tłum zgromadzonych na Wyspie Młyńskiej fanów. Podczas koncertu artystka zapowiedziała premierę klipu do utworu „Spokój”. Można go już oglądać na www.redbull.pl/spokoj.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ostatnia prosta Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel na pokładzieŹródło: Materiały prasowe
d3y0nbs

Red Bull Tour Bus zbliża się do końca tegorocznej podróży po Polsce. Gwiazdą trasy jest Natalia Nykiel, znana szerokiej publiczności ze swoich chwytliwych popowych kompozycji. W Bydgoszczy artystka wystąpiła w powiększonym składzie prezentując mieszkańcom nowe interpretacje swoich piosenek. Na trasę Red Bull Tour Bus do zespołu dołączył gitarzysta Krzysztof Zagajewski, dzięki czemu rozpoznawalne przez wielu melodie nabrały mocniejszego wydźwięku.

Koncert na Wyspie Młyńskiej był szóstym z siedmiu występów artystki. Natalia przyjechała do Bydgoszczy dzięki głosom internautów, którzy wybrali swoje miasto w internetowym wyścigu dwunastu lokalizacji. Była to kolejna wizyta artystki, jak i Red Bull Tour Bus w największej aglomeracji województwa kujawsko-pomorskiego.

„Bydgoszcz przywitała nas pięknym słońcem i znakomitą atmosferą na Wyspie Młyńskiej. Byłam tu już dwukrotnie, za pierwszym razem podczas klubowej trasy Error Tour dwa lata temu oraz gościnnie w Filharmonii podczas koncertu premierowego z projektem Pawbeats Orchestra.” – komentuje Natalia i dodaje - „Spotkaliśmy się z częścią publiczności, z którą już się znaliśmy oraz z zupełnie nową, która przyjęła nas równie gorąco. Dziś dostaliśmy jednak zupełnie inną energię niż dotychczas, czuliśmy się jak na dobrym letnim festiwalu!”. I rzeczywiście dało się to odczuć w serdecznej, wręcz przyjacielskiej atmosferze unoszącej się nad terenem koncertu. Publika żywo reagowała na słowa i piosenki śpiewane przez Natalię, nie pozwalając artystce zejść ze sceny. Szumnie wywołany, a tym samym gorąco przyjęty bis w postaci "Spokoju", nowego singla piosenkarki odśpiewany był przez tłum zgromadzonych. Co więcej, zapowiedziana z pokładu Red Bull Tour Bus przez Natalię premiera teledysku do tego utworu przyjęta została ogromnymi brawami. Wideoklip oglądać można na stronie www.redbull.pl/spokoj.

d3y0nbs

Koncert w Bydgoszczy to ostatnia prosta na trasie muzycznego autobusu po Polsce. Artystkę w wyjątkowej odsłonie będzie można usłyszeć jeszcze tylko 21 czerwca w Olsztynie na Plaży w Kortowie, gdzie odbędzie się ostatni koncert tegorocznej trasy Red Bull Tour Bus.

Galeria zdjęć z koncertu w Bydgoszczy znajduje się na:
https://www.redbull.com/pl-pl/natalia-nykiel-red-bull-tour-bus-bydgoszcz

Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel
06.06 GLIWICE
07.06 CZĘSTOCHOWA
13.06 RZESZÓW
14.06 RADOM
18.06 SŁUPSK
19.06 BYDGOSZCZ
21.06 OLSZTYN
otwarcie bram: g. 19:30
start koncertu: g. 20:30
wstęp wolny

Więcej informacji na temat trasy na:
www.redbull.pl/tourbus
www.facebook.com/redbulltourbus/

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3y0nbs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y0nbs