WP
News

Ostatnie zdjęcie Konrada Gacy. Nie opuszczał go dobry humor

Śmierć Konrada Gacy była olbrzymim zaskoczeniem dla wszystkich. Do tej pory trudno w to uwierzyć. Specjalista od odchudzania i trener wielu gwiazd zmarł nagle. Kilka dni przed śmiercią opublikował selfie. To jego ostatnia fotka na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nie wierzę co się stało" - pisali internauci w komentarzu pod fotką.
"Nie wierzę co się stało" - pisali internauci w komentarzu pod fotką. (ons.pl, Fot: ons.pl)
WP

– Do mnie to nie dociera. Pracowaliśmy razem z Konradem od 11 lat. To był młody chłopak. Zawzięty, uparty jak ja, dążący do celu, który sobie postawił. Pomagałem mu od początku. Zaczynaliśmy w malutkiej siłowni, salce pięć na pięć metrów. Teraz, gdy zaczął osiągać sukcesy, mógł tak naprawdę zacząć żyć. Nie ogarniam tego – mówił w rozmowie z nami Mariusz Pudzianowski zaraz po tym, jak dowiedzieliśmy się o śmierci.

Na ostatnim opublikowanym zdjęciu Konrad Gaca znajduje się w samochodzie. Nie opuszczał go dobry humor. "Buziak i udanej niedzieli. U Was też słonecznie?" – napisał.

WP

W komentarzach internauci wyrażali smutek i niedowierzanie w związku z nagłą śmiercią. "Nie wierzę co się stało", "Będzie Ciebie brak Konradzie", "Jestem w szoku..." - czytamy w komentarzach.

Rodzina, przyjaciele i fani są pogrążeni w smutku. Ze wstępnych informacji prokuratury wynika, że 42-letni Gaca zmarł z przyczyn chorobowych. Żona dietetyka znalazła jego ciało w domu pod Lublinem 16 sierpnia.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP