Trwa ładowanie...

Ostrowska była kiedyś z Karolakiem!

Ostrowska była kiedyś z Karolakiem!
d3fswj6
d3fswj6

Kto by się spodziewał, że z tego Tomka Karolaka jest taki Casanova?!

Do tej pory myśleliśmy, że do grona jego pięknych dziewczyn należały Viola Kołakowska, Magda Lamparska, Magda Boczarska i to wszystko. Teraz czytamy w tygodniu Na żywo, że kilkanaście lat temu Karolak kochał się w Ilonie Ostrowskiej!

Spotkali się w latach 90. na studiach teatralnych. To była wielka miłość, ale na odległość, bo on studiował na PWST w Krakowie, a ona - we wrocławskiej filii tej uczelni - czytamy.

Potem w wywiadach oboje wspominali związek na odległość, ale nie zdradzali o kogo chodzi. Karolak w jednym z wywiadów powiedział:

d3fswj6

Niesiony skrzydłami miłości, potrafiłem pokonać ten dystans w 3,5 godziny. Aż pewnego dnia zastałem w swoim domu mężczyznę. Nie większego czy silniejszego, ale takiego, co zawsze był na miejscu...

To był właśnie... Jacek Borcuch!

Dziś, gdy Ilona Ostrowska przechodzi trudne chwile związane z rozwodem, Karolak ponoć wyciąga do niej pomocną dłoń. Według informacji tygodnika, zaproponował jej angaż w swoim teatrze IMKA!

Miło z jego strony, prawda?

(BZe)

d3fswj6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d3fswj6