Trwa ładowanie...

Otarła się o śmierć? Jest pierwsze od tygodni zdjęcie księżnej Charlene

Od wielu miesięcy roi się od plotek na temat księżnej Charlene z Monako. Mówi się o dramatycznym małżeństwie, problemach ze zdrowiem, o otarciu się o śmierć. Relacji o księżnej jest tyle, co kot napłakał. W święta pokazano ją w końcu na zdjęciu.

Charlene ma problemy ze zdrowiem? Opublikowano w końcu zdjęcieCharlene ma problemy ze zdrowiem? Opublikowano w końcu zdjęcieŹródło: Getty Images, fot: 2020 Getty Images
dpe8nid
dpe8nid

Prywatne życie księżnej Charlene z Monako to od wielu miesięcy temat prawdziwych debat. Co dzieje się z "najsmutniejszą księżną świata"? Zastanawiają się nie tylko współobywatele. W maju 2021 r. księżna wyjechała do ojczystej RPA, gdzie zajmowała się działalnością fundacji dbającą o środowisko i ochronę zagrożonych gatunków. Sugerowano, że wyjazd Charlene może być dowodem na kryzys z małżeństwie, które od lat portretowane jest jako udręka dla księżnej. Media na świecie pisały o tym, że Charlene mogła w końcu mieć dość męża i uciec przed nim aż do RPA.

Szybko okazało się jednak, że księżna ma poważne problemy zdrowotne. Z informacji przekazywanych przez "źródła zbliżone księżnej" wynikało, że Charlene otarła się o śmierć i straciła połowę masy ciała. Głos zabrał ojciec księżnej, który przyznał, że "lekarze interweniowali w jej przypadku tak wiele razy, że jest bardzo podatna na zranienie". Inne źródła podawały, że księżna prawie umarła.

Zobacz: Księżna Meghan o bolesnych stereotypach dotyczących kobiet

W oficjalnym oświadczeniu podano natomiast, że Charlene nabawiła się "poważnej infekcji ucha, nosa i gardła". Musiała przejść "skomplikowane zabiegi" i to dlatego nie może wrócić do domu. Pod koniec lutego 2022 r. książę Albert przekazał w kolejnym oświadczeniu: "Charlene czuje się o wiele lepiej i mam nadzieję, że niedługo wróci". Przedziwna sytuacja z księżną trwa.

dpe8nid

W Święta Wielkanocne pojawiło się pierwsze od tygodni zdjęcie na instagramowym profilu członkini rodziny królewskiej z Monako. Jak gdyby nigdy nic pokazali rodzinną fotkę, na której widać i Alberta, i Charlene przytulającą córkę. Może plotki o jej złym stanie zdrowia i małżeńskim dramacie to tylko teorie spiskowe?

Od dawna mówi się, że księżna Charlene została zmuszona do związku szantażem. Kłopoty zaczęły się od tego, że Albertowi udowodniono, że jest ojcem dwójki nieślubnych dzieci. Teraz na jaw wyszło, że pewna Brazylijka twierdzi, że ma z nim 15-letnią córkę.

dpe8nid
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpe8nid