Trwa ładowanie...

Czemu nie jest z dziećmi? Księżna Charlene od miesięcy jest poza domem

Żona księcia Alberta z Monako kolejny miesiąc spędza z dala od niego i od swoich dzieci. Charlene, "najsmutniejsza księżna świata", opublikowała nowe zdjęcia, trudno jednak nie mieć wrażenia, że coś tuszuje.

Share
Po raz ostatni Charlene i Albert byli widziani razem w styczniu
Po raz ostatni Charlene i Albert byli widziani razem w styczniu Źródło: Getty Images
d44tqwj

Charlene i Albert nie byli widziani razem od stycznia tego roku. W maju księżna wyjechała do ojczystej RPA, gdzie zajmowała się działalnością fundacji dbającą o środowisko i ochronę zagrożonych gatunków. Jednak do dziś nie wróciła do Monako, męża i dzieci. Dlaczego?

W oficjalnym oświadczeniu podano, że Charlene nabawiła się "poważnej infekcji ucha, nosa i gardła". Musiała przejść "skomplikowane zabiegi" i to dlatego nie może wrócić do domu.

d44tqwj

Tłumaczenie wydaje się kuriozalne, a rzeczywistość jawi się bardzo niepokojąco. Od dawna mówi się, że księżna Charlene została zmuszona do związku szantażem. Kłopoty zaczęły się od tego, że Albertowi udowodniono, że jest ojcem dwójki nieślubnych dzieci. Teraz na jaw wyszło, że pewna Brazylijka twierdzi, że ma z nim 15-letnią córkę.

Niedawno księżna opublikowała wideo z okazji 10. rocznicy ślubu, pierwszej, jaką spędzili osobno. Nagranie miało być dowodem na to, że między nimi wszystko gra, a rozłąka jest konieczna z jakichś medycznych powodów.

Teraz Charlene opublikowała kolejne zdjęcia. Widać na nich, jak rozmawia przez wideopołączenie ze swoimi 6-letnimi bliźniakami, pokazuje przestrzeń, w której pracuje. Z lakonicznego oświadczenia media dowiedziały się, że Albert z dziećmi odwiedzi księżną w RPA. Kiedy? "Wkrótce".

Ostatnie spotkanie Diany przed śmiercią. Wspomnienie księżnej przed 60. rocznicą urodzin

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d44tqwj

Podziel się opinią

Share
d44tqwj
d44tqwj