Trwa ładowanie...

Otylia Jędrzejczak jest w ciąży

Od kiedy cztery lata temu zrezygnowała z kariery sportowej, chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczne. Otylia Jędrzejczak swoich sił próbowała także w telewizyjnych show, gdzie tańczyła i skakała do wody. W 2014 roku wystartowała nawet w wyborach do Europarlamentu. Wydawało się, że zajęta gwiazda nie ma czasu na życie rodzinne. Jak się jednak okazuje, Otylia spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Share
Otylia Jędrzejczak jest w ciąży
Źródło: ONS.pl
d2efc5l

33-letnia Jędrzejczak pokazała na swoim profilu instagramowym zdjęcie z maskotkami. Opatrzyła je podpisem "Dziękuje bo niedługo bardzo Nam się przydadzą". Wkrótce po tym informację potwierdziła w "Super Expressie".
- Jego płci nie zdradzę, ale skoro wszyscy kojarzą mnie z wodą, to mogę powiedzieć, że urodzi się... w czepku pływackim. Właśnie moje studentki na AWF pytały mnie, czy przytyłam, czy może jestem w ciąży. No więc potwierdzam. Wcale tego nie ukrywałam, ale też nie mam potrzeby, aby się afiszować jako przyszła mama - wyznała gwiazda.

Ojcem dziecka pływaczki jest Paweł Przybyła, nauczyciel wychowania fizycznego w jednym z liceów ogólnokształcących i były zawodnik II-ligowej Cracovii Kraków w sekcji koszykówki.
_- Znamy się długo. Jest nam za sobą bardzo dobrze. Planowaliśmy to dziecko. Bardzo się cieszę i czuję się szczęśliwa _- dodała w rozmowie z tabloidem.

d2efc5l

Otylia urodzi już w marcu. Gratulujemy!

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d2efc5l

Podziel się opinią

Share
d2efc5l
d2efc5l