Trwa ładowanie...
d3b2v2k
Dzieci gwiazd

Otylia Jędrzejczak jest w ciąży

Od kiedy cztery lata temu zrezygnowała z kariery sportowej, chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczne. Otylia Jędrzejczak swoich sił próbowała także w telewizyjnych show, gdzie tańczyła i skakała do wody. W 2014 roku wystartowała nawet w wyborach do Europarlamentu. Wydawało się, że zajęta gwiazda nie ma czasu na życie rodzinne. Jak się jednak okazuje, Otylia spodziewa się swojego pierwszego dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Otylia Jędrzejczak jest w ciąży
(ONS.pl)
d3b2v2k

33-letnia Jędrzejczak pokazała na swoim profilu instagramowym zdjęcie z maskotkami. Opatrzyła je podpisem "Dziękuje bo niedługo bardzo Nam się przydadzą". Wkrótce po tym informację potwierdziła w "Super Expressie".
- Jego płci nie zdradzę, ale skoro wszyscy kojarzą mnie z wodą, to mogę powiedzieć, że urodzi się... w czepku pływackim. Właśnie moje studentki na AWF pytały mnie, czy przytyłam, czy może jestem w ciąży. No więc potwierdzam. Wcale tego nie ukrywałam, ale też nie mam potrzeby, aby się afiszować jako przyszła mama - wyznała gwiazda.

Ojcem dziecka pływaczki jest Paweł Przybyła, nauczyciel wychowania fizycznego w jednym z liceów ogólnokształcących i były zawodnik II-ligowej Cracovii Kraków w sekcji koszykówki.
_- Znamy się długo. Jest nam za sobą bardzo dobrze. Planowaliśmy to dziecko. Bardzo się cieszę i czuję się szczęśliwa _- dodała w rozmowie z tabloidem.

Otylia urodzi już w marcu. Gratulujemy!

   Instagram.com
(Instagram.com)

ZOBACZ TAKŻE:

d3b2v2k

Podziel się opinią

Share
d3b2v2k
d3b2v2k