Trwa ładowanie...

Otylia Jędrzejczak o Joannie Mazur. Znowu zabrała głos

Joanna Mazur otrzymała mieszkanie od dewelopera, a jej poruszającą historią żyła cała Polska. Otylia Jędrzejczak znowu postanowiła zabrać głos.

Otylia Jędrzejczak o Joannie Mazur. Znowu zabrała głosŹródło: ons.pl
d2muqev

W jednym z ostatnich odcinków "Tańca z Gwiazdami" pokazano, w jakich warunkach mieszka niewidoma Joanna Mazur. Skromne mieszkanie zszokowało widzówi jurorów show. Ivona Pavlović zaapelowała wówczas do prywatnych inwestorów, aby pomogli uczestniczce.

Sprawę chłodno oceniła Otylia Jędrzejczak, która wyznała, że zna też stanowisko drugiej strony. Zasugerowała również, że sytuacja wcale nie musi być tak trudna, jak wszystkim się wydaje.

ZOBACZ: Sukces Joanny Jędrzejczyk wpłynie na popularność MMA w Polsce?

"Ja znam drugą wersję niż wersja Joanny Mazur i znam też fundusze, jakie otrzymuje, więc tak naprawdę każdy z zawodników na jej poziomie, posiadający sponsorów i partnerów, może zainwestować w wynajęcie mieszkania. Rozumiem też drugi punkt widzenia. Bo kiedy spędzasz 257 dni na zgrupowaniach, a ja tyle spędzałam, to dla mnie wygodniejsze było mieszkanie w akademiku. Te opłaty spadały na klub i wtedy tak naprawdę, kiedy cię nie ma 300 dni w roku w domu, posiadanie własnego mieszkania jest trochę bez sensu" - mówiła pływaczka.

d2muqev

Wypowiedź Otylii Jędrzejczak wywołała poruszenie wśród fanów. Sporo osób skrytykowało sportsmenkę. Właśnie dlatego pływaczka zabrała głos raz jeszcze.

"Jeszcze raz chcę podkreślić, że nikogo nie oceniam, a jedynie porównuję, przedstawiam obecną sytuację do tej, która była, gdy ja uprawiałam sport. Nie odnoszę się do konkretnej sytuacji, ale mówię o tym, jak zmieniło się finansowanie sportowców na przestrzeni lat. Dziś po prostu sportowcy na najwyższym poziomie mają znacznie większą pomoc ze strony państwa i to jest fakt niezaprzeczalny. Nie chcąc zaogniać sytuacji, powiem tylko, że dostałam kilkanaście wiadomości od sportowców niepełnosprawnych, którzy dziękowali mi za tę wypowiedź. Joanna ma swoje życie i sama wybiera swoją drogę, a mnie nic do tego. Trzymam kciuki za Jej dalszą karierę sportową" - napisała Otylia.

W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" na Joannę Mazur czekała niespodzianka. Jeden z inwestorów podarował niewidomej uczestniczce mieszkanie. Radość była ogromna!

d2muqev
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2muqev