Trwa ładowanie...
d1uo03z
News

Otylia Jędrzejczak pokazała ciążowy brzuszek

Przyszła mama wygląda uroczo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Otylia Jędrzejczak
Otylia Jędrzejczak (Instagram.com)
d1uo03z

Otylia Jędrzejczak niedawno zdradziła, że spodziewa się dziecka. Powiększenie rodziny planowała już od dawna, a w kwietniu 2016 w jednym z wywiadów wyznała, że poczęcie potomka to jej priorytet. Niedawno o ciąży niejasno napomknęła na swoim instagramowym profilu, później informację potwierdziła w rozmowie z "Super Expressem":

- Jego płci nie zdradzę, ale skoro wszyscy kojarzą mnie z wodą, to mogę powiedzieć, że urodzi się... w czepku pływackim. Właśnie moje studentki na AWF pytały mnie, czy przytyłam, czy może jestem w ciąży. No więc potwierdzam. Wcale tego nie ukrywałam, ale też nie mam potrzeby, aby się afiszować jako przyszła mama.

Maluch przyjdzie na świat w marcu, więc ciąża gwiazdy sportu, która przez moment była również gwiazdą telewizji (brała udział w show "Taniec z gwiazdami", jurorowała w "Celebrity Splash!"), jest już zaawansowana. Nic dziwnego, że brzuszek wyraźnie rysuje się pod luźnymi kreacjami, które Jędrzejczak nosi na urlopie.

d1uo03z

Otylia i jej partner Paweł Przybyła, nauczyciel wychowania fizycznego w jednym z liceów, bawią się właśnie w ciepłych krajach. Pływaczka nie mogła więc nie zaprezentować nowych krągłości w pełnej krasie - pochwaliła się zdjęciem w bikini.

Wygląda doskonale, prawda?

d1uo03z

Podziel się opinią

Share
d1uo03z
d1uo03z