Trwa ładowanie...
d4g49o8

Ozzy Osbourne odwołał koncerty. Jego żona zdradziła powód absencji

Ozzy Osbourne musiał odwołać wszystkie swoje tegoroczne koncerty. Jego żona zdradziła prawdziwą przyczynę decyzji. Artysta miał wypadek w domu i to na tyle poważny, że musi przejść operację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ozzy Osbourne odwołał koncerty. Jego żona powiedziała, co się dzieje
Ozzy Osbourne odwołał koncerty. Jego żona powiedziała, co się dzieje (ONS.pl)
d4g49o8

W lutym tego roku wokalista był zmuszony odwołać swoje występy w Australii, Japonii i Nowej Zelandii. Powodem było zapalenie płuc. Teraz anulowane zostały koncert w Ameryce Północnej i Europie, a przyczyna jest dużo poważniejsza. Powód absencji piosenkarza zdradziła jego żona, Sharon. Przyznała, że Ozzy Osbourne krótko po powrocie ze szpitala miał upadek w swoim domu w Los Angeles.

Ozzy Osbourne odwołuje koncerty. Dlaczego?

Wypadek był bardzo poważny w skutkach - metalowe pręty w ciele muzyka... wyszły na zewnątrz. Operacja okazała się konieczna. Przypomnijmy, że po wypadku motocyklowym w 2003 roku Ozzy był kilka dni w śpiączce, a lekarze musieli umieścić w ciele Osbourne’a metalowe elementy.

- Nie mogę w to uwierzyć, że musiałem zmienić terminy koncertów. Słowa nie są w stanie wyrazić, jak bardzo jestem sfrustrowany, zły i przygnębiony, a wszystko dlatego, że nie jestem w stanie teraz wyruszyć w trasę — skomentował. Podziękował też za wsparcie i obiecał jak najszybszy powrót na scenę.

Z kolei Sharon Osbourne stwierdziła, że jej mąż jest załamany sytuacją. - Powiedział, że występy to jedyna rzecz, jaką kiedykolwiek zrobił dobrze w swoim życiu, i że po prostu czuje się okropnie - dodała.

d4g49o8

Podziel się opinią

Share
d4g49o8
d4g49o8