Trwa ładowanie...

Ozzy Osbourne odwołał koncerty. Jego żona zdradziła powód absencji

Ozzy Osbourne musiał odwołać wszystkie swoje tegoroczne koncerty. Jego żona zdradziła prawdziwą przyczynę decyzji. Artysta miał wypadek w domu i to na tyle poważny, że musi przejść operację.

Ozzy Osbourne odwołał koncerty. Jego żona zdradziła powód absencjiŹródło: ONS.pl
doidgdb
doidgdb

W lutym tego roku wokalista był zmuszony odwołać swoje występy w Australii, Japonii i Nowej Zelandii. Powodem było zapalenie płuc. Teraz anulowane zostały koncert w Ameryce Północnej i Europie, a przyczyna jest dużo poważniejsza. Powód absencji piosenkarza zdradziła jego żona, Sharon. Przyznała, że Ozzy Osbourne krótko po powrocie ze szpitala miał upadek w swoim domu w Los Angeles.

Ozzy Osbourne odwołuje koncerty. Dlaczego?

Wypadek był bardzo poważny w skutkach - metalowe pręty w ciele muzyka... wyszły na zewnątrz. Operacja okazała się konieczna. Przypomnijmy, że po wypadku motocyklowym w 2003 roku Ozzy był kilka dni w śpiączce, a lekarze musieli umieścić w ciele Osbourne’a metalowe elementy.

- Nie mogę w to uwierzyć, że musiałem zmienić terminy koncertów. Słowa nie są w stanie wyrazić, jak bardzo jestem sfrustrowany, zły i przygnębiony, a wszystko dlatego, że nie jestem w stanie teraz wyruszyć w trasę — skomentował. Podziękował też za wsparcie i obiecał jak najszybszy powrót na scenę.

Z kolei Sharon Osbourne stwierdziła, że jej mąż jest załamany sytuacją. - Powiedział, że występy to jedyna rzecz, jaką kiedykolwiek zrobił dobrze w swoim życiu, i że po prostu czuje się okropnie - dodała.

doidgdb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
doidgdb