Trwa ładowanie...

Pająk skrytykowała sesję Wierzbickiej!

Share
Pająk skrytykowała sesję Wierzbickiej!
dm7grio

O Marcie Wierzbickiej wciąż jest głośno! Odkąd aktorka znana z serialu Na Wspólnej wyznała, że chciałaby poddać się operacji zmniejszenia piersi, w mediach zawrzało. Nikt nie potrafił zrozumieć decyzji dziewczyny. W końcu jej rówieśniczki z pewnością zazdroszczą jej takich atutów.

Ostatecznie Marta zamiast w ręce chirurga, trafiła do... Playboya! I od tamtej pory jest na ustach wszystkich. Znalazło się jednak grono osób, któremu nie spodobała się sesja Wierzbickiej. Należy do niego m.in. Patrycja Pająk. Celebrytka, znana z konfliktu z byłym chłopakiem, który po rozstaniu z nią zażądał zwrotu pieniędzy za zabieg powiększania biustu, uważa, że fotografie serialowej Oli są zwyczajnie nudne.

dm7grio

Widziałam okładkę i po niej mogę jedynie stwierdzić, że jest fajna, ale taka troszeczkę nudna. Gdybym ja miała wystąpić w Playboyu, a już były takie propozycje, to chciałabym stworzyć sama swoje stylizacje. Kiedyś sesje w Playboyu czy w CKM były ciekawe i warto było zbierać te gazetki, a teraz modelki są rzucane na łóżko, pod ścianę, jakieś zabaweczki... Ja wolę coś ambitniejszego - powiedziała w rozmowie z AfterParty.

Patrząc na ostatnie zdjęcia Pająk, nie mamy wątpliwości, że zrobiłaby wiele, aby znaleźć się na miejscu Wierzbickiej.

(fot. ONS.pl)

(fot. ONS.pl)

dm7grio

Podziel się opinią

Share
dm7grio
dm7grio