Trwa ładowanie...
d243xox
News

Pamela Anderson pokonała chorobę!

Nigdy nie ukrywała z jakim problemem walczy. Przez ponad 16 lat starała się pokonać wyniszczającą chorobę i wygląda na to, że wreszcie jej się to udało. Na Instagramie ogłosiła właśnie, że jest zdrowa.
Podziel się
Pamela Anderson
Pamela Anderson (Instagram.com)
d243xox

Aktorka kilka lat temu przyznała, że zachorowała na wirusowe zapalenie wątroby typu C. Ta zakaźna choroba mnoży się w komórkach wątroby, wywołując stan zapalny i uszkodzenie tego organu. W ostatnim czasie jednak lekarze dali chorym nadzieję na wyleczenie. Na rynek medyczny weszły dwa nowe leki, które mogą skutecznie hamować rozwój wirusa.

Pamela Anderson latem poddała się nowej, bardzo rygorystycznej terapii. Jak się okazuje była ona na tyle skuteczna, że gwiazda dokonała zaskakującego wpisu na swoim internetowym profilu:

- _Jestem wyleczona!!! Właśnie się o tym dowiedziałam. Modlę się za każdego, kto zmaga się z tą chorobą, aby mógł poddać się temu leczeniu. Już wkrótce będzie ono szerzej dostępne. Niestety zdaję sobie sprawę, że jest ono nadal ciężkie do uzyskania… _- ogłosiła na Instagramie.

d243xox

W wyrażeniu radości pomogło gwieździe półnagie zdjęcie. Widać na nim jak opala się toples na niewielkiej łódce. Jak myślicie, aktorka rzeczywiście wyzdrowiała?

Pamela Anderson ONS.pl
Pamela Anderson (ONS.pl)
Pamela Anderson ONS.pl
Pamela Anderson (ONS.pl)
d243xox

Podziel się opinią

Share
d243xox
d243xox