Trwa ładowanie...
d3i9jdx

Pamela Anderson rozstała się z chłopakiem. "Ostatnie lata były wielkim kłamstwem"

Pamela Anderson zakończyła związek z francuskim piłkarzem Adilem Ramim. Jej chłopak miał ją notorycznie zdradzać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pamela Anderson zerwała z Adilem Ramim po dwóch latach związku
Pamela Anderson zerwała z Adilem Ramim po dwóch latach związku (East News)
d3i9jdx

Pamela Anderson rozstała się z chłopakiem

Pamela Anderson ewidentnie nie ma szczęścia do mężczyzn. Jej partnerzy wykazywali skłonność do agresji i przemocy w związku oraz do sięgania po używki. Wszystkie małżeństwa kończyły się rozwodami. Teraz miała pecha, wiążąc się z Adilem Ramim, piłkarzem francuskiego Olympique Marsylia.

Para spotykała się od 2017 roku. Dla niego zdecydowała się wyprowadzić z Malibu nad Lazurowe Wybrzeże. 25 czerwca modelka ogłosiła na swoim Instagramie, że rozstała się z byłym reprezentantem Francji. Oznajmiła, że "ostatnie dwa lata jej życia były wielkim kłamstwem".

d3i9jdx

- Zostałam oszukana, zwodzona, że niby łączyła nas "wielka miłość". Jestem zdruzgotana tym, o czym dowiedziałam się w ciągu ostatnich kilku dni. Tym, że on prowadził podwójne życie. Zwykł żartować z innych "graczy", którzy mieli dziewczyny mieszkające na tych samych ulicach, co ich żony. Nazywał ich potworami… - czytamy w treści posta.

Rami zdradzał notorycznie Pamelę Anderson i to było dla najbardziej dobijające. - Jak to jest możliwe, żeby kontrolować dwa serca i umysły kobiet w tak perfidny sposób. Jestem pewna, że były jeszcze inne. On jest potworem. Jak mogłam pomóc tak wielu osobom i nie być wystarczająco mądra, żeby pomóc samej sobie - napisała zrozpaczona modelka.

d3i9jdx

Podziel się opinią

Share

d3i9jdx

d3i9jdx