Trwa ładowanie...
d39uulk

Pamiętacie Igę Wyrwał? Trafiła do szpitala. Wiemy, co się stało!

Choć kiedyś aspirowała do roli polskiej Pameli Anderson, od jakiegoś czasu jest o niej cicho. Teraz dodała na swój Instagram niepokojące zdjęcie. Czy chce wzbudzić zainteresowanie mediów?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Iga Wyrwał
Iga Wyrwał (Instagram.com)
d39uulk

Jeszcze kilka lat temu modelka typowana była na kolejną seksbombę. Po tym, jak jej roznegliżowane zdjęcia pojawiły się na okładkach pism dla panów na całym świecie, Igą zaczęły interesować się polskie media. Była częstym gościem programów śniadaniowych, została nawet twarzą promującą grę komputerową „Need for Speed: Shift”. Jednak po tym, jak odpadła z X edycji „Tańca z Gwiazdami” zrobiło się o niej cicho. Krótko po tym Iga urodziła syna i zupełnie zniknęła z życia publicznego. Obecnie mieszka w Rugby w Wielkiej Brytanii.

Wygląda na to, że trochę brakuje jej bycia w centrum zainteresowania. Na swoim koncie na Instagramie dodała zdjęcie ze szpitala, na którym widać wenflon do pobierania krwi. Co dolega celebrytce? Lekarze zdiagnozowali u niej zapalenie przewodu żołądkowo-jelitowego. Wszyscy fani życzą jej w komentarzach szybkiego powrotu do zdrowia. Modelka zdecydowanie potrzebuje teraz odpoczynku, na powrót do show businessu jeszcze przyjdzie pora.

Zobacz też: co się stało z polską Pamelą?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d39uulk

Podziel się opinią

Share
d39uulk
d39uulk