Trwa ładowanie...

"Pan Lotto" tłumaczy, dlaczego wziął ślub. Powód jest zaskakujący

Ryszard Rembiszewski czyli "Pan Lotto", niedawno wziął ślub. 72-latek opowiedział, dlaczego zdecydował się na taki krok. Powód jest mało romantyczny.

"Pan Lotto" tłumaczy, dlaczego wziął ślub. Powód jest zaskakującyŹródło: ONS.pl
d4jaoch

Ryszard Rembiszewski, który szerokiej publiczności znany jest jako "Pan Lotto", pod koniec maja stanął na ślubnym kobiercu. Prezenter ożenił się z Elżbietą Martinez. Kobieta przed poznaniem Rembiszewskiego mieszkała przez kilkanaście lat w Hiszpanii. Ale trzy lata temu znalazła miłość w Polsce. Małżonkowie pojawili się w "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedzieli o swoim związku i ślubie:

- Poznaliśmy się u znajomych na przyjęciu – wyjaśniła Martinez - Myślałam, że jest osobą zajętą i otoczoną wianuszkiem kobiet. Na tym przyjęciu był z kimś innym, ale nie byli parą.

Zobacz także: 72-letni Ryszard Rembiszewski już po ślubie! "Uroczystość była bardzo skromna"

- Ela przyjechała do Polski i nie wiedziała, kim ja jestem – wspominał Rembiszewski pierwsze spotkanie – może nie było to od razu uderzenie pioruna, tylko mały grzmocik, bo byliśmy z innych światów. Ale na miłość nigdy nie jest za późno.

d4jaoch

Kinga Rusin zapytała parę, jaka jest różnica między miłością w dojrzałym wieku, a tą pierwszą, spontaniczną.

- Miłość w tym wieku, po różnych przejściach, jest bardziej dojrzała. Wiemy, że nie raz trzeba iść na kompromis i to z obu stron – odpowiedział Rembiszewski.

Ku zaskoczeniu prowadzących, prezenter nie drążył tematu uczuć, ale przeszedł do bardziej praktycznych rozważań:

d4jaoch

- Trzeba wziąć pod uwagę to, że w świetle prawa bez papierka jesteśmy osobami sobie obcymi. Ja byłem w związkach niemalże partnerskich. Ale gdy partnerka zachoruje, to nie uzyskam żadnej informacji w szpitalu.

Zaskoczona Rusin zapytała: - Czy pan chce powiedzieć, że małżeństwo to była tylko formalność?

- Nie, mówię tylko, że to też trzeba brać pod uwagę – odpowiedział Rembiszewski – Lubię takie sytuacje wykorzystywać, by mówić o tym, co ludziom doskwiera.

Po czym rzucił komplement na temat małżonki: - To jest miła osoba, która mi zakręciła w głowie.

Martinez nie pozostała mu dłużna: – Spodobała mi się u niego taka elegancja wobec kobiet.

d4jaoch
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jaoch