Trwa ładowanie...

Pandemia zmieniła wiele. W tym wygląd dr. Ambroziaka

Marcin Ambroziak od lat współpracuje z telewizją TVN. Odczarowuje medycynę estetyczną i cieszy się sporą popularnością w Polsce. Nic dziwnego, że ludzie patrzą na to, jak on sam się prezentuje.

AmbroziakAmbroziakŹródło: East News
d4cxblx
d4cxblx

Dr Marcin Ambroziak to dermatolog, który razem z żoną prowadzi dobrze prosperującą klinikę. Para zyskała niemałą rozpoznawalność po tym, gdy nawiązali współpracę ze stacją TVN. W programie "Życie bez wstydu" Ambroziak i jego współpracownicy pomagają osobom, które zmagają się z przeróżnymi problemami natury zdrowotnej, ale przede wszystkim odczarowują medycynę estetyczną.

Ambroziak w programie wielokrotnie zwracał uwagę, że lekarze medycyny estetycznej sami chętnie korzystają z jej dobrodziejstw. Jakiś czas temu w rozmowie z Karoliną Korwin Piotrowską dla TVN Style przyznał, że raz w roku "blokuje sobie czoło", by pozbyć się zmarszczek. - Jestem oszczędny - komentował.

Zobacz: Krzysztof Gojdź o medycynie estetycznej: "Większość lekarzy nie ma wyczucia"

Od ostatnich telewizyjnych występów dr. Ambroziaka upłynęło trochę czasu w związku z pandemią. Znany lekarz utrzymywał kontakt z obserwującymi go ludźmi w mediach społecznościowych, publikując coraz to nowe wideo. Ci, którzy są wiernymi fanami, już dawno zwrócili uwagę na nowy image doktora.

d4cxblx

Po 6 miesiącach pandemii Ambroziak zawitał do studia "Dzień dobry TVN". Od razu widzowie musieli zobaczyć, że wygląda zupełnie inaczej niż w programie.

Pierwsze, co zwraca uwagę, to nowa fryzura na włoskiego amanta. Pojawiły się delikatne loczki - takiego Ambroziaka jeszcze nie znaliśmy.

Złośliwi powiedzą, że Ambroziak zrobił się jakby pełniejszy na twarzy. A kto nie?! W szczycie pandemii i lockdownu tyliśmy demokratycznie.

"Życie bez wstydu" doczekało się 6 sezonów. Czekacie na kolejne odcinki?

d4cxblx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cxblx