WP

Pantoflarz Majdan. Były piłkarz musiał się zmierzyć z zarzutami fanów

"Iron Majdan" miał pokazać męskie oblicze Radka, jednak paradoksalnie uwypuklił jego najgorsze strony. Wielu widzów zarzuca, że były piłkarz jest pantoflarzem, gwiazdor postanowił się bronić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
radosław majdan
radosław majdan (ONS.pl)
WP

Przyklaskuje, idzie na kompromisy i klepie żonę po plecach. Obraz Radka Majadana po kilku odcinkach show TVN nie jest zbyt pozytywny. Na prawdziwą twardzielkę wyszła Gosia, która w trudnych sytuacjach potrafiła wziąć sprawę w swoje ręce i pokazać, kto rozdaje w małżeństwie karty. Internauci są bezlitośni dla jej męża i bez ogródek nazywają go pantoflarzem. Co na to główny zainteresowany?

- Ja po prostu zdaje sobie sprawę, że w tym programie te czelendże są dla Małgosi trudne. Dlatego wiem, że moim zadaniem jest nie tylko wykonywać zadanie, ale także ją wspierać. Dla niej na pewno są one trudniejsze, bo jest kobietą, a o kobiety trzeba dbać - powiedział Majdan w "Dzień dobry TVN".

W obronie męża stanęła również Małgosia.

WP

- Każdy, kto uważa, że Radzio to pantoflarz nigdy nie zaznał prawdziwej miłości. Czy jak ja przynoszę Ci kawę do łóżka to znaczy, że jestem twoją służącą? Nie! - dodała. A jakie jest wasze zdanie?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP