Para prezydencka powitała księżną Kate i księcia Williamia

Para prezydencka powitała księżną Kate i księcia Williamia

Kate Middleton i książę William rozpoczęli właśnie swoją dwudniową wizytę w Polsce. O godzinie 13.45 samolot z parą książęcą i ich dwójką dzieci wylądował na warszawskim Okęciu. Po krótkim powitaniu na płycie lotniska kolumna udała się do pałacu prezydenckiego, gdzie Kate i William zostali podjęci przez Prezydenta Andrzeja Dudę i Pierwszą Damę Agatę Kornhauser-Dudę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Po krótkim przywitaniu drzwi Pałacu zostały zamknięte. Przed oficjalnym lunchem brytyjska para książęca razem z parą prezydencką przespacerowała się po ogrodach przylegających do pałacu prezydenckiego. Można było zauważyć, że tzw. small talk przebiegał w radosnej atmosferze, a cała czwórka energicznie gestykulowała.

WP

O czym rozmawiali? Tego nie wiemy. Natomiast jak podkreślał w piątek na konferencji prasowej szef gabinetu politycznego prezydenta Krzysztof Szczerski, wizyta nie ma charakteru politycznego. - Wizytę brytyjskiej pary książęcej Kate i Williama w Polsce traktujemy jako wizytę szacunku i przyjaźni - powiedział polityk.

Jedno jest pewne zdjęcia pary prezydenckiej z Windosrami trafią do najważniejszych światowych serwisów informacyjnych.

PAP
Podziel się
PAP
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP