Trwa ładowanie...
d29ja04
News

Para prezydencka wspiera WOŚP. Podarowała zabawne zdjęcie

Para prezydencka także w tym roku postanowiła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przekazując przedmioty na licytację wykazała się humorem i dystansem do siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Para prezydencka wspiera WOŚP. Podarowała zabawne zdjęcie
(Twitter)
d29ja04

Zdjęcia na Twitterze zamieścił Marcin Kędryna, wieloletni dziennikarz i publicysta, ostatnio bloger i asystent Andrzeja Dudy w Parlamencie Europejskim. Choć ich znajomość z Andrzejem Dudą trwa wiele lat, to oficjalnym asystentem stał się dopiero w 2014 roku, po wyborach do Parlamentu Europejskiego. Rok później trafił do jego sztabu wyborczego. Typowano go na rzecznika prasowego prezydenta, ale został nim Marek Magierowski. W Gabinecie Prezydenta Kędryna zajmuje się m.in. mediami społecznościowymi.

Pierwsza dama podarowała oprawione zdjęcie ze Światowych Dni Młodzieży, na którym witała kościelnych dostojników. Fotografia zaistaniała jako zabawny mem i zrobiła furorę w sieci. Agata Duda wykazała się humorem i dystansem do siebie podpisując je "Z uśmiechem. Kornhauser-Duda" i przekazując je na aukcję. Docenili to także internauci, którzy pogratulowali pomysłu na Twitterze.

Prezydent natomiast przekazał na aukcję gustowne spinki do koszuli. W ubiegłym roku podarował narty, które zlicytowano za 17 tysięcy złotych.

   Twitter
(Twitter)
   Twitter
(Twitter)
d29ja04

Podziel się opinią

Share
d29ja04
d29ja04