Trwa ładowanie...
d20x3z8

Córka Michaela Jacksona żyje z mężczyzną. Ale uważa się za homoseksualistkę

Paris Jackson miała 11 lat, gdy straciła ukochanego ojca. Kilka lat wcześniej odkryła, że ma problem z określeniem swojej seksualności. Choć od dłuższego czasu jest w związku z mężczyzną, sytuacja nadal nie jest klarowna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paris Jackson skończyła niedawno 22 lata
Paris Jackson skończyła niedawno 22 lata (Materiały prasowe)
d20x3z8

Paris Jackson skończyła niedawno 22 lata i wygląda na to, że w końcu jest szczęśliwa. Po śmierci ojca niemal stoczyła się na dno – jako 15-latka uzależniła się od narkotyków (przyjmowała je dożylnie) i kilkukrotnie podejmowała próby samobójcze. Walczyła z depresją i określeniem własnej seksualności. Po raz pierwszy mówiła o tym otwarcie w nowym serialu dokumentalnym "Unfiltered: Paris Jackson and Gabriel Glenn", który zadebiutował 30 czerwca.

Obejrzyj: gwiazdy protestują. Poszło o słowa prezydenta o LGBT

Gabriel Glenn to jej życiowy partner, z którym wspólnie muzykuje pod szyldem The Soundflowers. Paris jest z nim szczęśliwa, ale przyznaje, że nigdy się nie spodziewała, że ułoży sobie życie z mężczyzną. – Myślałam, że ożenię się z jakąś dziewczyną… Spotykałam się z większą liczbą kobiet niż mężczyzn. Ludzie wiedzą tylko o moich trzech długotrwałych związkach i wszystkie były z mężczyznami. O większości moich związków nie mają pojęcia – mówiła Paris Jackson.

d20x3z8

- Mówię, że jestem homoseksualna, bo wydaje mi się, że jestem. Ale nie określiłabym siebie jako biseksualna, ponieważ randkowałam nie tylko z mężczyznami i kobietami. Randkowałam z mężczyznami, którzy mieli waginy. Nie ma znaczenia, co masz w spodniach. Dosłownie chodzi o to, jaką jesteś osobą – dodała córka króla popu w nowym dokumencie.

Paris Jackson dodała, że problemy ze swoją seksualnością zaczęła mieć w wieku 8, 9 lat. Nie czuła się heteroseksualna i uważa, że ojciec "wyczuwał jej energię". Wszystko zaczęło się komplikować, gdy w wieku 11 lat trafiła pod opiekę babci. - Homoseksualizm jest generalnie wielkim tematem tabu w Czarnej społeczności – mówiła Paris, która jako 14-latka dokonała coming outu.

Dwa lata temu na jej drodze stanął Gabriel Glenn i od razu między nimi zaiskrzyło. – Jedyny dom, jaki miałam dotychczas, to ten z moim tatą. Teraz mam Gabe'a, jestem wielką szczęściarą – wyznała Paris Jackson w pierwszym odcinku, który można obejrzeć poniżej:

d20x3z8

Podziel się opinią

Share

d20x3z8

d20x3z8