Trwa ładowanie...

Paris Jackson wspiera walczącą z nowotworem matkę

Była żona Michael Jacksona, Debbie Rowe, walczy z chorobą nowotworową. U kobiety zdiagnozowano raka piersi, a jej stan oceniany jest jako poważny. Jej córka, Paris Jackson, która początkowo nie chciała utrzymywać kontaktu z kobietą, bardzo ją wspiera. Dziewczyna opublikowała w sieci poruszające zdjęcie.

Share
Paris Jackson wspiera walczącą z nowotworem matkę
Źródło: ONS.pl
d1a82id

Debbie Rowe była żoną gwiazdora w latach 1996-1999. Jacksona poznała w gabinecie lekarskim Arnolda Kleina, gdzie pracowała jako pielęgniarka. Para doczekała się dwójki dzieci, Prince’a oraz Paris. Po rozwodzie sąd przyznał opiekę nad potomstwem piosenkarzowi, a Rowe w ramach rekompensaty dostała 8 milionów dolarów oraz dom w Beverly Hills.

Po tragicznej śmierci Jacksona kobieta otrzymała również prawo do odwiedzin swoich dzieci w domu jego matki, Katherine. Wtedy też udało jej się nawiązać dobre relacje przede wszystkim z córką Paris.

W ostatnim czasie media donosiły, że nie dogadują się jednak najlepiej, a dziewczyna nie chce wręcz słyszeć o chorobie matki. Wszystko wskazuje na to, że trudne doświadczenia ponownie zbliżyły je do siebie. Paris opublikowała w sieci zdjęcie przedstawiające ją z Rowe. Fotografia szybko obiegła sieć.

d1a82id

Jestem waleczna, bo ona jest waleczna. Kocham cię, mamo - możemy przeczytać.

d1a82id

Podziel się opinią

Share
d1a82id
d1a82id