Trwa ładowanie...

Partnerka Anthony'ego Bourdaina nie wiedziała, że gwiazdor ma myśli samobójcze. Udostępniła niepokojący dokument

Ukochana sławnego szefa kuchni twierdzi, że nie miała pojęcia o jego problemach psychicznych. Okazuje się jednak, że Bourdain wysyłał wcześniej wiele niepokojących przesłanek.

Partnerka Anthony'ego Bourdaina nie wiedziała, że gwiazdor ma myśli samobójcze. Udostępniła niepokojący dokumentŹródło: Instagram.com
d460r63
d460r63

Szef kuchni Anthony Bourdain zyskał ogromną popularność dzięki bestsellerowym książkom. Prowadził też popularne programy telewizyjne o tematyce kulinarnej. Ponad miesiąc temu media obiegła smutna informacja, że gwiazdor powiesił się we francuskim hotelu.

Bourdain był związany z aktorką Asią Argento, którą zszokowała samobójcza śmierć partnera. Nie była świadoma, że ma on myśli samobójcze. W ostatnim wpisie na Twitterze udostępniła dokument researchera Johna E. Richtersa, który zadał sobie trud i wyszukał w wywiadach wszystkie słowa, które mogły wskazywać na problemy z psychiką Bourdaina. To aż dziwne, że słowa gwiazdora nie wzbudziły niepokoju u jego najbliższych.

- Nigdy nie wiedziałam o jego obsesji na tym punkcie. Nigdy mi nie powiedział. Rozdzierająca serce lektura - napisała Argento.

W dokumencie padają mocne słowa.

d460r63

"Byłem całkowicie przygnębiony. Cały dzień spędziłem w łóżku, unieruchomiony poczuciem winy, strachem, wstydem i żalem. Czułem palpitacje serca, przerażenie i ataki nienawiści do siebie tak silne, że tylko myśl o wyskoczeniu z szóstego piętra prosto na Riverside Drive ukoiła mnie i pozwoliła zatopić się w pełnym rezygnacji śnie - wyznał w pamiętnikach z 2000 roku.

W 2010 zdarzyło się coś, co można uznać za próbę samobójczą.

"Miałem nogę na gazie, a krawędź klifu szybko się do mnie zbliżała. W ostatniej chwili skręciłem, śmiejąc się i płacząc" - napisał w dziennikach z 2010 r.

Widać, że gwiazdor zmagał się ze swoimi demonami już od długiego czasu.

d460r63
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d460r63