Trwa ładowanie...

Pasierb Iwony Pavlović może trafić do kryminału

Jakub O. jest pasierbem Pavlović. W 2009 roku wraz z kolegami pobił mężczyznę, który w następstwie poniesionych obrażeń zmarł. Napastnik w 2010 roku otrzymał wyrok w zawieszeniu. W ubiegłym roku Sąd Apelacyjny skierował sprawę do Sądu Najwyższego, który nakazał sądowi niższej instancji ponowne rozpatrzenie sprawy. Ostateczny wyrok ma zapaść 10 kwietnia.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Pasierb Iwony Pavlović może trafić do kryminałuŹródło: ONS.pl
dvjbfbb
dvjbfbb

Jakub O. jest synem Wojciecha Oświęcimskiego, za którego jurorka "Tańca z gwiazdami" wyszła w 2009 roku. W tym samym roku najstarszy syn Oświęcimskiego napadł z grupką znajomych na 27-latka, który poniósł śmierć. Chłopak został skazany na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat. Dodatkowo musiał zapłacić 5400 zł grzywny oraz 8 tys. zł zadośćuczynienia.

AKPA
Źródło: AKPA

Mąż gwiazdy Polsatu obawia się, że sprawa może zaszkodzić karierze Pavlović. - Boję się, że w mediach zostanie to przekręcone. Taką samą postawę przyjęła Iwona. Kiedyś niesiona matczynymi uczuciami powiedziała, że Kuba to dobry i wrażliwy chłopak. Posypały się na nią gromy. Bo jak to, taki dobry i zabił człowieka? Tam było kilku chłopaków, a ludzie źle mówią tylko o nim. Dlaczego? Bo jest rodziną Iwony! - zdradził w rozmowie z magazynem "Dobry Czas".

AKPA
Źródło: AKPA

Oświęcimski gwarantuje też, że bez względu na to jak potoczy się przyszłość syna, będzie go zawsze wspierał. - Mogę jedynie zapewnić, że bez względu na to, jak się to wszystko skończy, Kuba może liczyć na nasze wsparcie. Zawsze będzie moim dzieckiem i będziemy go kochać - dodał mąż jurorki "Tańca z gwiazdami".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dvjbfbb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvjbfbb