Trwa ładowanie...
ds92xt1

Paszporty Polityki 2019. Błażej Król został laureatem prestiżowej nagrody!

Paszporty Polityki 2019 zostały rozdane. Wśród laureatów znalazł się m.in. Błażej Król, który otrzymał nagrodę w kategorii muzyka rozrywkowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paszporty Polityki 2019. Błażej Król został laureatem prestiżowej nagrody!
Paszporty Polityki 2019. Błażej Król został laureatem prestiżowej nagrody! (East News)
ds92xt1

Błażej Król ma powód do radości. Gorzowianin został laureatem Paszportów Polityki 2019 w dziedzinie muzyka rozrywkowa. Wśród nominowanych znaleźli się również pianistka i kompozytorka Hania Rani oraz raper i producent muzyczny Piernikowski, znany z duetu Syny.

ZOBACZ WIDEO:

- Moja żona powiedziała: nie stresuj się. Więc w ogóle o tym nie myślałem. Bukmacher też powiedział, że nie mam szans. Dlatego teraz tylko dziękuję. Żonie, babciom, rodzicom, wydawcy. Nie wiem, komu jeszcze – Oldze Tokarczuk? – powiedział Król, odbierając nagrodę.

ds92xt1

Komisja również podała swoją argumentację przy nominacjach.

"Rozwój muzyczny i kariera na scenie niezależnej wokalisty, gitarzysty, kompozytora i autora tekstów Błażeja Króla to prawdziwy fenomen" - tłumaczyła.

Błażej Król jest wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów i gitarzystą, jednym z godnych reprezentantów gorzowskiej sceny muzycznej. Popularność zdobył, występując w takich zespołach jak Kawałek Kulki i UL/KR. W 2019 r. ukazał się jego najnowszy album "Nieumiarkowania".

ds92xt1

Podziel się opinią

Share

ds92xt1

ds92xt1