Trwa ładowanie...

Patricia Kazadi wspomina występy w Opolu. "Byłam nieprzygotowana"

Patricia Kazadi występowała na festiwalu w Opolu dwukrotnie. Nie wspomina najlepiej swoich koncertów.

Patricia Kazadi wspomina występy w Opolu. "Byłam nieprzygotowana"Źródło: Instagram.com
dy4et73
dy4et73

Patricia Kazadi wystąpiła w programie "Weź to Wyłącz", który prowadzą Sandra Hajduk i Łukasz Zając. Po latach wokalistka wróciła do mrocznych wspomnień z opolskiego festiwalu. Gwiazda miała okazję dwukrotnie wystąpić na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej. Raz w w 2011 r. z piosenką "Hałas".

ZOBACZ: Patricia Kazadi: nie powiem, że radzę sobie świetnie. Szczere wyznanie

- Wszystko bym zmieniła w tych występach. Miałam dwa występy w Opolu. Oba nieudane. Pierwszy był nieudany, bo byłam tak zes*na. Nie byłam w stanie ogarnąć, co się dzieje, gdzie jest mikrofon. Dostałam na ten koncert dziką kartę, więc o tym, że śpiewam dowiedziałam się tydzień wcześniej. W dodatku zaczęłam pracę z nowym teamem. Bałam się. Po prostu się bałam. Mnie strach paraliżuje. Głos mi się zamyka. Wszystko jest pospinane i ciężko jest śpiewać - powiedziała podczas rozmowy.

dy4et73

Patricia Kazadi otrzymała drugą szansę cztery lata później. W 2015 r. z piosenką „Na zawsze” wzięła udział w konkursie "SuperPremiery". Jak sama przyznała, ten występ również nie należał do udanych.

- Wszyscy to powiedzą, że ta scena i ten amfiteatr w Opolu są trudne, jeśli chodzi o nagłośnienie, bo odbija się dźwięk i nie wiesz, co się dzieje. Drugi występ był w newraligicznym momencie w życiu. Miałam ekscesy z nową płytą. Też nie był to utwór, który został zgłoszony. Dwa dni wcześniej był robiony nowy kawałek specjalnie na ten festiwal. Byłam nieprzygotowana. Nie są to udane występy. A szkoda, bo jest to tak prestiżowy festiwal - dodała.

Pamiętacie występy Kazadi w Opolu?

dy4et73
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy4et73