Patrycja Markowska o toksycznym związku. "Lalka" to okazja do buntu i męskiego spojrzenia na miłość

Cztery lata przerwy zwiastowały przełom w karierze Patrycji Markowskiej. Artystka wróciła bardziej odważna i zdecydowana. Singiel "Lalka" z jej najnowszego dzieła "Krótka Płyta o Miłości” ma wyjątkowo smutny tekst.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patrycja Markowska
Patrycja Markowska (Youtube.com, Fot: YouTube)
WP

Patrycja Markowska nigdy przesadnie nie dbała o to, żeby jej życie prywatne było owiane tajemnicą. To jedna z najbardziej szczerych i otwartych artystek dzisiejszych czasów. Dodatkowo Markowska to postać autentyczna. Kariera pod skrzydłami znanego ojca - wokalisty "Perfectu" to jedno. "Lalka" pokazuje kolejną twarz artystki. Bardzo traumatyczną.

Markowska: "Poszłam na terapię, bo z pewnymi rzeczami sobie nie radziłam"

WP

Szczera, zdecydowana i jeszcze bardziej odważna. Tak, Patrycja Markowska wróciła do muzyki po kilku latach przerwy. I choć teksty jej piosenek poruszały od zawsze, to tym razem w utworach nie brakuje gorzkich słów. Katharsis, jakie urządziła sobie artystka w najnowszym singlu, to kolejny powód, żeby mówić o jej dojrzałości muzycznej.

WP

"Jak znieść tę noc, gdy z inną dzielisz ją". Takim wersem Markowska zaczyna smutną opowieść o toksycznej relacji. Przypomnijmy, że kilka lat temu artystka zaciekle walczyła o swój związek. Psychoterapia, na którą się zdecydowała, miała posłużyć jako - cenna podróż wgłąb siebie - tak o niej wówczas mówiła. I udało się. Związek z Jackiem Kopczyńskim przetrwał.

WP

Markowska wygrała walkę o związek, ale do dzisiaj przyznaje, że nie zawsze jest kolorowo. Tym bardziej muzyka, którą dzisiaj proponuje, wydaje się być autentyczna. W "Lalce" artystka przebiera się za mężczyznę, próbując poczuć się w jego skórze. To niecodzienny widok.

Na albumie "Krótka płyta o miłości" znajdziemy więcej kawałków zakrawających o melancholię. Płyta świetnie sprawdzi się na jesienne wieczory, ale warto posłuchać jej już dzisiaj.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP