Trwa ładowanie...
d1vzdkj

Patrycja Sotłysik pochwaliła się nowym domem. Kuchnia to jej królestwo

Kiedyś nie dawała mu szansy, teraz są szczęśliwą rodziną z nowym domem. Żona Andrzeja Sołtysika wniosła toast za ukończenie przeprowadzki i pokazała wnętrza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patrycja jest trzecią żoną Andrzeja Sołtysika
Patrycja jest trzecią żoną Andrzeja Sołtysika (East News)
d1vzdkj

Patrycja Sołtysik od 2015 r. jest żoną prezentera Dzień Dobry TVN, Andrzeja Sołtysika. Początkowo odrzucała zaloty mężczyzny, w obawie o jego trudną przeszłość, która wiązała się z alkoholizmem. Inną przeszkodą był wiek mężczyzny, który jest od niej o 24 lata starszy. Patrycja nie wyobrażała sobie go w roli partnera i ojca swoich dzieci. "Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że będę z mężczyzną, który jest w wieku moich rodziców, tobym nie uwierzyła" – przyznała w "Gali".

Ilona Felicjańska rozwodzi się. Nie zamierza walczyć o męża

W 2015 r. odbył się ich ślub (dla Andrzeja Sołtysika trzeci) i wkrótce na świat przyszedł ich syn, Stanisław. Rok temu kupili dom, który powoli wykańczali i urządzali. Na ostatniej prostej pomagała im siostra i tata Patrycji. Wspólnymi siłami skręcali meble i przygotowywali wszystko do wielkiej przeprowadzki.

"Uroczyście wznoszę toast z mojej kuchni patrząc na chłopaków jedzących kolację. Stało się! Równo rok później, 9 lipca zamieszkaliśmy w naszym nowym, wymarzonym domu" – napisała Patrycja pod nowym zdjęciem z kuchni. Blogerka już wcześniej pokazywała "swoje królestwo" z jasnymi meblami i dużą wyspą, ale wtedy trwały jeszcze prace wykończeniowe.

Oprócz wnętrz nowego domu Sołtysik pokazała też "królestwo Staszka", czyli domek ze zjeżdżalnią w ogrodzie "w kolorystyce rodem z Santorini". Chłopiec ma świetne miejsce do zabawy, które za jakiś czas będzie zapewne dzielił z siostrą lub bratem. Nie jest tajemnicą, że Sołtysikowie urządzili w domu dwa pokoje dziecięce.

 Instagram.com
(Instagram.com)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1vzdkj

Podziel się opinią

Share
d1vzdkj
d1vzdkj