Trwa ładowanie...
d3790v4
Megafon.pl
Muzyka

Paul McCartney w "Carpool Karaoke". Posłuchajcie tych hitów!

Muzyk wystąpił w popularnym programie "Carpool Karaoke". Oczywiście było śpiewanie przebojów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paul McCartney był gościem komika w jego show
Paul McCartney był gościem komika w jego show (Facebook.com)
d3790v4

Paul McCartney niedawno ogłosił nagranie pierwszego od 5 lat albumu. Longplay zatytułowany "Egypt Station" ukaże się 7 września nakładem wytwórni Capitol. Z tej okazji James Corden zaprosił go do swojego auta i programu "Carpool Karaoke".

"Carpool Karaoke" jest częścią talk show Jamesa Cordena, "The Late Late Show". Idea jest prosta - James Corden podwozi gwiazdy, a w czasie jazdy rozmawiają i śpiewają wspólnie piosenki.

Przejażdżka odbyła się po rodzinnym mieście byłego Beatlesa, Liverpoolu. Była więc okazja, by zajrzeć do domu Paula McCartneya z dzieciństwa. Wśród piosenek, które panowie śpiewali podczas wycieczki znalazły się m.in. "Drive My Car" oraz "Let It Be". Wideo można obejrzeć poniżej. Warto! Początek jest szalenie zabawny, a już kilkanaście minut później prowadzący tak się wzruszył, że polały się łzy.

Paul McCartney nagrał 16 solowych płyt, z których ostatnia to "New" z października 2013 roku. Artysta dwukrotnie został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame - w 1998 roku jako członek The Beatles i rok później jako solista. W czasie swojej kariery 21 razy nagradzany był statuetką Grammy. Niedawno gościł na albumie "Yeezus" Kanye Westa, "Give More Love" Ringo Starra, "Concrete and Gold" Foo Fighters.

d3790v4

Podziel się opinią

Share
d3790v4
d3790v4