Trwa ładowanie...
Megafon.pl
james corden
24-06-2018 17:45

Paul McCartney w "Carpool Karaoke". Posłuchajcie tych hitów!

Muzyk wystąpił w popularnym programie "Carpool Karaoke". Oczywiście było śpiewanie przebojów.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Paul McCartney w "Carpool Karaoke". Posłuchajcie tych hitów!Źródło: Facebook.com
d28yw3r
d28yw3r

Paul McCartney niedawno ogłosił nagranie pierwszego od 5 lat albumu. Longplay zatytułowany "Egypt Station" ukaże się 7 września nakładem wytwórni Capitol. Z tej okazji James Corden zaprosił go do swojego auta i programu "Carpool Karaoke".

"Carpool Karaoke" jest częścią talk show Jamesa Cordena, "The Late Late Show". Idea jest prosta - James Corden podwozi gwiazdy, a w czasie jazdy rozmawiają i śpiewają wspólnie piosenki.

Przejażdżka odbyła się po rodzinnym mieście byłego Beatlesa, Liverpoolu. Była więc okazja, by zajrzeć do domu Paula McCartneya z dzieciństwa. Wśród piosenek, które panowie śpiewali podczas wycieczki znalazły się m.in. "Drive My Car" oraz "Let It Be". Wideo można obejrzeć poniżej. Warto! Początek jest szalenie zabawny, a już kilkanaście minut później prowadzący tak się wzruszył, że polały się łzy.

Paul McCartney nagrał 16 solowych płyt, z których ostatnia to "New" z października 2013 roku. Artysta dwukrotnie został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame - w 1998 roku jako członek The Beatles i rok później jako solista. W czasie swojej kariery 21 razy nagradzany był statuetką Grammy. Niedawno gościł na albumie "Yeezus" Kanye Westa, "Give More Love" Ringo Starra, "Concrete and Gold" Foo Fighters.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d28yw3r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28yw3r