Trwa ładowanie...

Paul Montana został zatrzymany z Iloną Felicjańską. Mąż modelki spotykał się wcześniej ze znaną osobą

Paul Montana został zatrzymany z Iloną Felicjańską po awanturze w hotelu. Okazuje się, że kilka lat temu spotykał się z inna znaną osobą.

Paul Montana został zatrzymany z Iloną Felicjańską. Mąż modelki spotykał się wcześniej ze znaną osobąŹródło: AKPA
d30ygc1
d30ygc1

18 grudnia Ilona Felicjańska i jej mąż Paul Montana zostali zatrzymani na Florydzie. Po awanturze w hotelu para trafiła na kilka dni do aresztu, z którego wyszła za kaucją wpłaconą przez znajomych. Wyniosła ona 3 tys. dol.

Paul Montana był już wcześniej związany ze znaną osobą. Spotykał się z Karoliną Wajdą, córką reżysera Andrzeja Wajdy. Ich związek był na tyle poważny, że otworzyli razem klub w Warszawie. Rozstali się w 2004 r.

Później Montana usunął się w cień. Mieszkał przez jakiś czas w Grecji, Francji i Wielkiej Brytanii. Obecnie prowadzi firmę, która zajmuje się doradztwem finansowym.

d30ygc1

W 2016 r. Montana poznał Ilonę Felicjańską. W jednym z wywiadów powiedziała, że zakochał się w niej na pierwszej randce: - Pierwsza kawa, trzy godziny. Wychodząc z lokalu, Paul powiedział do osób zaprzyjaźnionych: "To będzie moja żona".

Para została zatrzymana przez policję po awanturze w hotelu na Florydzie. Ilona miała ugryźć swojego ukochanego w łydkę. Teraz muszą pozostać na Florydzie do 9 stycznia, kiedy to staną przed tamtejszym sądem.

Zobacz także: Ilona Montana świętuje urodziny u boku męża

d30ygc1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30ygc1