Trwa ładowanie...
depycnc
News

Paula Abdul spadła ze sceny. Reakcja fanów była natychmiastowa

W trakcie występu w Biloxi w stanie Mississippi piosenkarka spadła ze sceny. Fani od razu zareagowali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paula Abdul nie zamierza przejść na emeryturę
Paula Abdul nie zamierza przejść na emeryturę (ONS.pl)
depycnc

Energii i kondycji może jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka po fachu. Paula Abdul, która w tym roku skończyła 56 lat, wciąż koncertuje i ani myśli o emeryturze.

Wokalistka znana jest też z tego, że tanecznym krokiem porusza się na scenie i uwielbia kontakt z żywą publicznością. Często przybija "piątki" swoim fanom, rozdaje autografy i schodzi w czasie koncertów do widowni. Jednak ostatni występ w Biloxi w stanie Mississippi, w ramach trasy koncertowej "Straight Up Paula!", zapamięta na długo. Doszło tam bowiem do nieprzyjemnego incydentu.

W trakcie wykonywania jednej z piosenek gwiazda podeszła do skraju sceny i nachyliła się w stronę fanów, chcąc uścisnąć im dłoń. W pewnym momencie straciła równowagę i z impetem runęła pod nogi publiczności. Na szczęście widownia nie pozostała obojętna na wypadek swojej idolki. Tłum błyskawicznie zareagował i pomógł wrócić Pauli na scenę.

depycnc

Piosenkarka do końca zachowała zimną krew, udając, że nic wielkiego się nie stało. Kontynuowała występ, nie chcąc robić z siebie ofiary. Publiczność nagrodziła ją gromkimi brawami.

Przypomnijmy, że w 1993 r. wybuchł silnik samolotu, którym podróżowała Abdul. W wyniku wypadku musiała przejść 15 operacji. Oprócz tego zmagała się z częściowym paraliżem. Natomiast w 2009 r. wokalistka przyznała się, że była uzależniona od leków przeciwbólowych. Nałóg był skutkiem ubocznym trwającej 12 lat kariery tancerki.

depycnc

Podziel się opinią

Share

depycnc

depycnc