Trwa ładowanie...
ddwav99
News

Paula Tumala poważnie chora. Jej wygląd może się drastycznie zmienić

Dzięki występom w teledyskach Donata została okrzyknięta jedną z najseksowniejszych celebrytek. Paula Tumala do tej pory kusiła mężczyzn wdziękami. Jednak okazuje się, że wkrótce może się to zmienić. Modelka zmaga się z chorobą przez którą tyje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paula Tumala
Paula Tumala (Instagram.com)
ddwav99

Niedawno w mediach pojawiły się informacje o tym, że Tumala ma problemy z wagą. Okazuje się, że wszystko przez przebiegłą chorobę - Hashimoto.

- Dwa lata temu zauważyłam, że coś ze mną jest nie tak. Przestałam mieć tyle energii co zawsze, ciągle byłam senna, miałam okropne skoki nastrojów, a mój ulubiony sposób spędzania czasu to SEN! Osoby które mnie znają, uważały, że jestem wulkanem energii i bywam nadpobudliwa, lecz zaledwie w ciągu kilku miesięcy znacznie przybieram na wadze, brakuje mi energii do życia, popadam w depresję, skarżę się na ciągłe zmęczenie - powiedziała modelka w rozmowie z Jastrząb Post.

Paula musiała zmienić nawyki. Regularnie biega i jeździ rowerem. Wystarczą zaledwie 3-4 dni bez aktywności i w organizmie zbiera się woda. Tumala mówi wprost, że wygląda wówczas, jakby przytyła kilka kilogramów. Modelka ma nadzieję, że uda się jej zapanować nad chorobą, na razie nie wszystkie leki przynosą ulgę.

ddwav99

- Stan zdrowia w jakim teraz się znajduję, zależy przede wszystkim ode mnie, bo albo prześpię dzień, tydzień, a nawet miesiąc albo postanawiam walczyć sama ze sobą. Niestety nigdy nie trwa to dłużej niż kilka dni bo za chwile mój organizm potrzebuje odpoczynku - dodała.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

ddwav99

Podziel się opinią

Share

ddwav99

ddwav99