Trwa ładowanie...
ycipk-crlm5x

Paula Tumala wyprawiła wyjątkowe przyjęcie. W oczekiwaniu na dziewczynki

Paula Tumala już jakiś czas temu ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka, a w zasadzie... bliźniaczek. Jak to bywa w showbiznesowym światku, nie obyło się bez babyshower. Na przyjęciu pojawiła się między innymi gwiazda programu Warsaw Shore, Magda Pyznar, która niedawno sama została mamą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paula Tumala wyprawiła babyshower.
Paula Tumala wyprawiła babyshower. (ONS.pl, Fot: Przemysław Blaszczyk)
ycipk-crlm5x

Paula Tumala bardzo często dzieli się z fanami swoimi przeżyciami związanymi z ciążą. Nie może obyć się bez promowania produktów dla dzieci i rodziców. Nie zmienia to jednak faktu, że Tumala prezentuje się w ciąży naprawdę dobrze. Świetnie dobiera swoje stylizacje, a pozując do zdjęć uwydatnia okrągły, ciążowy brzuch.

Nie mogło obyć się oczywiście bez babyshower, na którym pojawiły się inne znane osobowości, między innymi Magda Pyznar - gwiazda "Warsaw Shore". "Jeszcze niedawno ja wyprawiałam babyshower, a teraz Zuzka ma 2,5 miesiąca. Dziś bawiłyśmy się u Pauli Tumali i czekamy na jej dziewczynki" - pisała celebrytka, która sama została mamą kilka tygodni temu. Pyznar skupia się aktualnie na macierzyństwie, a fani doskonale znają jej córkę z instagramowych wpisów.

ycipk-crlm5x

Co myślicie o wyprawianiu babyshower?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-crlm5x

ycipk-crlm5x
ycipk-crlm5x