Trwa ładowanie...

Paula Tumala wyprawiła wyjątkowe przyjęcie. W oczekiwaniu na dziewczynki

Paula Tumala już jakiś czas temu ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka, a w zasadzie... bliźniaczek. Jak to bywa w showbiznesowym światku, nie obyło się bez babyshower. Na przyjęciu pojawiła się między innymi gwiazda programu Warsaw Shore, Magda Pyznar, która niedawno sama została mamą.

Share
Paula Tumala wyprawiła wyjątkowe przyjęcie. W oczekiwaniu na dziewczynki
Źródło: ONS.pl, Fot: Przemysław Blaszczyk
d3fjwys

Paula Tumala bardzo często dzieli się z fanami swoimi przeżyciami związanymi z ciążą. Nie może obyć się bez promowania produktów dla dzieci i rodziców. Nie zmienia to jednak faktu, że Tumala prezentuje się w ciąży naprawdę dobrze. Świetnie dobiera swoje stylizacje, a pozując do zdjęć uwydatnia okrągły, ciążowy brzuch.

Nie mogło obyć się oczywiście bez babyshower, na którym pojawiły się inne znane osobowości, między innymi Magda Pyznar - gwiazda "Warsaw Shore". "Jeszcze niedawno ja wyprawiałam babyshower, a teraz Zuzka ma 2,5 miesiąca. Dziś bawiłyśmy się u Pauli Tumali i czekamy na jej dziewczynki" - pisała celebrytka, która sama została mamą kilka tygodni temu. Pyznar skupia się aktualnie na macierzyństwie, a fani doskonale znają jej córkę z instagramowych wpisów.

Co myślicie o wyprawianiu babyshower?

d3fjwys

Podziel się opinią

Share
d3fjwys
d3fjwys